Wątek dotyczący posta na blogu

Ten mecz powinien się był odbyć.

użytkownik usunięty

To co wczoraj staraliśmy się obejrzeć było jedną wielką szopką i składową wielu złych zachowań w tym oczywiście działaczy klubu z Zielonej Góry,sędziego oraz komisarza toru,pozostaje duży niesmak i oczekiwanie na kolejne rozstrzygnięcie tej sportowej batalii w ,której zazwyczaj mamy do czynienia ze (…)

przeczytaj cały artykuł

HDZapora

O rewolucyjnych pracach torowych w Gorzowie donoszono z Zielonej od tygodnia.Natomiast Gorzowianie informowali że prace torowe wykonują wg tradycyjnej metody... no to w takim razie wiadomo było ,że bez spektaklu się nie odbędzie...pomijając kompromitujące zachowanie się jury ( w ogóle co z twór... zbiorowa decyzyjność,żadna odpowiedzialność)...reszta była tradycyjną potyczką w wieloletniej derbowej wojnie lubuskiej;))))...kibicom klubów neutralnych radziłbym nie wtrącać się do sporów rodzinnych:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eddy

Czesc HD! Jak mnie znasz to daleki jestem od sympatyzowania z Gorzowem ,wiec troche na ten temat: Faktem jest ze przed meczem w najlepsze trwala wojenka pomiedzy obiema stronami co do toru. Przeciwnicy nie szczedzili sobie razow jak to zazwyczaj bylo.Pekly "spoldzielcze" uklady zawarte na Unibax i wrocila normalnosc! Zapowiedzi strony gorzowskiej o kopie , i robieniu toru pod siebie zweryfikowala pogoda i status maczu zagrozonego. Ta bron zostala im wytracona ! Ten mecz tylko nie "odjechal" bo za pozno wzieto sie za tor tracac czas na pierdoly i slowne utarczki. W przypadku ,gdyby mecz doszedl do skutku , gorzowianie w dalszym ciagu mieliby atut wlasnego toru ,lecz w stopniu minimalnym!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maverick

Eddy, mylisz się. Od tygodnia trąbiono, że będzie mega-kopa, a było/miało być lekko przyczepnie. Dobitnie masz przykład Hampela z 1 wyścigu, gdzie silnik był tak mocny, że koło w miejscu mieliło. Zobacz, że Saszka nie odpuszczał ani Kasperowi, ani Linusowi.Pzdr.

| Odpowiedz
blokuj
eddy

Czesc! Dlatego napisalem ze status meczu zagrozonego odebral mozliwosc zrobienia mega kopy ,czego tak obawial sie Falubaz . Tak ja to pojmowalem. Pomylilem sie? Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Maverick

Ściema po zeszłorocznych perypetiach. Tak jak z "wersja oszczędnościową " w Lesznie. Miała być w założeniach "Wrocławska Paluchostrada". Jak widać Falubaz był przygotowany na kopę po kolana.

| Odpowiedz
blokuj
Speed58

Chyba mijasz się z faktami...od tygodnia? Od poniedziałku do czwartku/piątku,nie robiono nic w celu przygotowania toru na niedzielę...BO CODZIENNIE ODBYWAŁY SIĘ TRENINGI...trwające do późnych godzin wieczornych,a poza tym...co by to dało,jak pogoda była piękna,jakby wymarzona na zawody. Nie wiem,co robiono w sobotę,bo nie miałem okazji oglądać stadionu,ale słyszałem kilka razy starty...niedziela,to szlaban do godziny 17.00 na jakiekolwiek prace na torze...efekt...na dwie godziny przed startem zarządzono prace na torze...pług,"suszarka",walce,i wyszło to,co wyjść musiało...FACHOWOŚĆ REGULAMINÓW w starciu ze zdrowym rozsądkiem,którego zabrakło "specjalistom od zakazów i nakazów".
Taka jest faktyczna prawda o pracach na torze,a nie jakieś bzdury usłyszane od dzieciaków,którym nudziło się na lekcji języka polskiego.

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

mijasz się z faktami...od tygodnia?

nie wiem czy sie mijam ,bo nie wiem co sie faktycznie działo z torem...pisałem o tym co sie działo na linii Gorzów -Zielona w mediach... Co do prac niedzielnych nie ma zastrzeżeń do Gorzowa tylko właśnie do regulaminów.Sami w Lesznie mieliśmy w ubiegłym roku taki przypadek,że mimoz łych warunków tor przygotowano i zawody mogły się odbyć, ale zrobiono to niezgodnie z regulaminem, bo bez zgody ober komisarza i Marta to próbowała wykorzystać, a jako że sedzia zarządził zawody , a nie wo to kare dostały obydwa kluby my za złamanie regulaminu Rzeszów za odmowę jazdy. Dlatego nie dziwie się Zmorze ,że nie zarządził wcześniejszych prac nad torem i tyle...nie wiem o co robisz ten rwetes

| Odpowiedz
blokuj
Speed58

Nie myślałem,że tak do tego podejdziesz,ale tak się składa,że te fakty były mi znane...nie miał to być "pstryczek w nos" dla Ciebie,ale wyjaśnienie sytuacji,jaka miała miejsce w Gorzowie.Dodałem,że heiterzy (kałamarze,którym się nudzi w szkole) podsycali nastrój na necie.Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.