Wątek dotyczący posta na blogu

Ten mecz powinien się był odbyć.

użytkownik usunięty

To co wczoraj staraliśmy się obejrzeć było jedną wielką szopką i składową wielu złych zachowań w tym oczywiście działaczy klubu z Zielonej Góry,sędziego oraz komisarza toru,pozostaje duży niesmak i oczekiwanie na kolejne rozstrzygnięcie tej sportowej batalii w ,której zazwyczaj mamy do czynienia ze (…)

przeczytaj cały artykuł


DanGW

Zacznijmy od tego, że nikt z tu obecnych nie ejst w stanie ocenić czy tor był do jazdy czy nie. Geniuszom, którzy na podstawie zdjeć, obrazu video czy też obecności na stadionie szczerzę gratuluję. Całą tą szopkę powinniśmy zacząć od sędziego i żuli. Przed meczem zadecydowali, że tor jest dobry i można jechać. Żeby nie było, że Stal i sędzie tylko tak twierdzili to Łoktajew, biorący udział w próbie toru, też przyznał, że tor jest dobrze przygotowany. Co się zmieniło? Dwa biegi po 5-1 dla Stali i 10-2, remis w dwumeczu i szykujący się pogrom, to się zmieniło. Później przepiękny teatrzyk beznadziejnego żużlowca, o którym nawet dowhan mówił, że jeździć nie potrafi i powinien zakończyć karierę, sprawił że Falubaz chciał wymusić przerwanie tego pogromu. Swoją drogą strzelec doznał tak groźnej kontuzji, że o mały włos nie przypłacił to kalectwem, albo życiem i tak jest strasznie kontuzjowany, że w szpitalu nie chcieli go trzymać i odesłali, a jutro jedzie w kolejnych zawodach. Do tego sędzia, który pod wpływem krzyków dał się jak jakiś przedszkolak, który boi się, gdy ktoś na niego nakrzyczy i nagle z toru dobrego stał się niebezpieczny, bo tak ktoś na niego krzyczał. To jest sędzia czy dziewczynka ucząca się dopiero chodzić? Albo tor jest dobry i jedziemy, albo zły i ten mecz się nie powinien odbyć. To co zrobił sędzia to dramat i mam nadzieję, że nigdy wiecej ten sędzia na wieżyczce się nie pojawi.To nie pierwszy skandal w jego wykonaniu. Dodatkowo mam dość krzyków i płaczu Falusbazów! Co to jest koncert życzeń czy imieniny u ciotki Jadzi. Sedzi decyduje i albo się dostosowują, albo wyrzucać takich z parkingu jeden po drugim. Jak sędzia może sobie pozwolić by jakaś drużyna agresywnym przekrzykiwaniem wymuszała decyzję na nim? To w przedszkolu dzieci są już bardziej samodzielne. Do tego komisarz toru. Za co on bierze kasę? Stal nalegała, by tor zacząć przygotowywać wcześniej, komisarz sie nie zgodził i zabronił jakikolwiek prac do moementu przybycia sędziego, czyli godz 17. To po co jest komisarz, skoro musi czekać na sędziego z decyzją? Podsumowaniem tego wszystkiego był wywiad i irytacja benza, którego nigdy nie widziałem tak wściekłego, a sędziowie jak upośledzone dzieci(nic nikomu nie ujmując chodzi o zachowanie) nie mogli wydobyć z siebiesłowa i sklecić zdania, bo chyba sami się pogubili i nie wiedzieli co zrobić. To jest obsada najlepszych sędziów na jeden z dwóch meczy najlepszej żużlowej ligi świata?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Speed58

Specjalnie w przyszłym sezonie będę obserwował poczynania tego składu "jury zawodów",bo ich wiedza i poziom wydawania werdyktów jest wprost proporcjonalny do poziomu wypowiedzi z 21 września 2014...dla nich powinna to być data zgonu zawodowego,ale znając życie i układanie się z przełożonymi,to wszystko zostanie przez władze zapomniane,puszczone w niepamięć. Powód takiego załatwiania spraw,został niedawno wyjaśniony...nie ma nowych sędziów żużlowych...bo nikt ich nie szkoli,a poza tym,kto chciałby wkuwać "Biblię regulaminową ze zmianami" zawierającą tak wiele artykułów i paragrafów,co pięcioletni zestaw podręczników i zapisków studenta prawa???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.