Wątek dotyczący artykułu

W Gorzowie znowu walczą z torem. Powtórka w trudnych warunkach?

W środę w Gorzowie odbędzie się drugie podejście do rewanżowego spotkania w półfinale play-off ENEA Ekstraligi. I tym razem obie ekipy muszą być przygotowane na trudne warunki torowe.

przeczytaj cały artykuł

Apator Fan

Wzajemne oskarżenia,kłótnie ,afery to już tradycja w derbach lubuskich.Jutro wyczuwam kolejny skandal.Polski żużel stacza się coraz bardziej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bzyk

CZEMU TORUŃ robi super tor równiutki bez dziur nawet falubaz próbuje się dostosować a GORZÓW PO TRUPACH DO MISTRZOSTWA przecież jak jutro będą dziury powinni zaorać te KARTOFLISKO Z PALUCHEM KRETEM I ORŁEM SĘPEM PRZECIEŻ nie pada pogoda super jesienna ciepło a jak oni zostawią rynny i dziury to powinni dostać karę żeby następny kredycik brali

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grimes

No właśnie miałem o tym napisać w niedziele. To już lepiej porozstawiać takie lampy jak kiedyś widziałem video z Poznania, bo tam ponoć jakieś problemy mieli ze wzrostem trawy, nie wiem czy wiesz o czym pisze.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Kibic z USA

Cześć Dorotka!
Chyba tak masz na imię.
Kiedyś pare razy sie z tobą sprzeczalem tutaj na SF, ale teraz co raz bardziej lubię twoje komentarze.
Będę chyba musiał Cię za to zaprosić do Chicago na JD.
Nie jest to żadna ironia
Pozdrawiam z USA

| Odpowiedz
blokuj
czarna ----

ja jak bylam w Gorzowie to ten tor tak się sypal normalny piach wiec woda wsiąka u nas woda zawsze splywala ja nie wiem niech wymienia nawierzchnie

| Odpowiedz
blokuj
MarkoS

Tylko broń Cię Panie Boże i nie mów złego słowa na gorzowską nawierzchnię bo zaraz zobaczysz dwucyfrowe minusy :D.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
czarna ----

hha ha ha serio ja tylko pisze co widze jeżeli nie zrobia cos z nia zawsze tam będą problemy ,chociaż na GP musze powiedzieć tor do walki był ale dziury tez się porobily

| Odpowiedz
blokuj
Grimes

To nie ukrywa faktu, że przez cały czas Paluch robi dziury, to ile goście od GP mają czas na zrobienie. Początek był ok, ale później znowu się tor rozsypał i dziury wyszły na wierzch.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
buum

olej ciecia. Odpoczywaj przed jutrzejszy meczem:) zbieraj siły na głośny doping który zaniesie nas do finału:) ja spadam poleżeć. Rano do roboty a po niej na stadion:D pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Tyrteo

Obejrzyj dokładnie ten wypadek. Wina owszem, niezaprzeczalnie Puka, ale on Hancocka za sobą nie pociągnął. Sytuację spowodował, ale to ręka Hancocka, która spadła mu z kierownicy wkręciła się w koło Iversena i doprowadziła do upadku obu zawodników. Nie próbuję broń boże zwalać winy na Grega, bo to oczywiście Iversen zawinił tracąc panowanie nad motocyklem, wskazuję tylko na to, że nie ,,pociągnął za tym Grega".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
bachus

To przeciec widać jak się falda zakłada ,czyli ił gliniany ,nawarstwiony.
wyjscie jest jedno zryć nawierzchnie do 10 cm minimum i nasypac nowej jak uczyniono w Zielonej Górze ,to jest 10 godzin roboty z dobrym dozorem i sprzętem ,ale tego widać nie mają wGorzowie tylko piaskarki do posypywania piachu z sola w miescie ,gdzie tramwaje tylko jezdza....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
buum

mamy lepszy sprzęt do prac na torze niż wy. A tramwaje to zazdrościcie na od zawsze na zawsze tak samo jak pieknrgo stadiony jakiego nigdy w zielonej górze nie bedzie. Amen i dobrej nocki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
bachus

No to do pracy ,a my nie chcemy tramwaji tak samo jak Gliwice ,które mają i odchodzą od nich,a poza tym uszczypliwość ,ratusza nie macie .pozdrawiam ,również miłej nocki...)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
FGXXX

Akurat za tramwaje jest mi wstyd... Bo "tabor", którym dysponuje gorzowskie MZK woła o pomste... Ale co do stadionu - w pełni się zgodzę, u Was fizycznie nie ma możliwości, aby postawić podobny lub lepsy. Ratusz to już standardowa docinka moich znajomych z Zielonej :-)
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Login Nick

A tramwaje to zazdrościcie na od zawsze na zawsze

hehehe :D a czy ty masz kompleksy bo w warszawie jest metro a w gorzowie nie ma? to teraz odpowiedz sobie jaki my mamy stosunek do tych waszych blaszaków. my ewentualnie mamy ubaw z was,że jesteście tacy śmieszni w tej wojence tramwajowej :D

| Odpowiedz
blokuj
Login Nick

tak samo jak pieknrgo stadiony

a co do stadionu to wszyscy możemy zazdrościc stadionu toruniowi.a właściwie to zadaszenia toru.gdybyście to mieli to nie byłoby takich cyrków z torem.chociaż...znając palucha to i tak byłby gnój i tłumaczyłby się że mu wody gruntowe wybijają na powierzchnię :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
bzyk

gorzów u nas lubi jeżdzić leszno też toruń też a kto lubi w gorzowie PYTANIE JEST PROSTE TYLKO GORZÓW sam u siebie

| Odpowiedz
blokuj
czarna ----

teraz robicie dobry tor ale nie zawsze tak było ,co do nas nam jak cos nie pasowalo jezdzilismy z komisarzem a jakie smiechy były wtedy ,teraz co prawda mamy komisarzy tzw. jednak co taki komisarz może zrobić jak tor to piach

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

A dlaczego to zawsze w meczach z Falubazem w Gorzowie są takie cyrki?Nawet te rzekome płaczki z Torunia jeżdżą normalnie.Nie przeczę,że tor w Gorzowie często jest zły,ale po 1 w niedzielę nie był aż taki fatalny i można było jechać,po 2 sami kiedyś robiliście gorsze tory,a po 3 trzeba było ten mecz odwołać wcześniej skoro już tak koniecznie nie miał się odbyć.Tym czasem ile trwało przeciągnie struny?Bardzo długo.

| Odpowiedz
blokuj
bzyk

protestuję falubaz takie tory robił chyba nie, mocno przyczepnie to się zgodzę ale żeby rynny i dziury to ja sobie nie przypominam a na żużel chodzę 37 lat kiedyś tor robił jaskulski było git póżniej żyto jako trener to robił mega przyczepnie ale dziury to sobie nie przypominam może masz jakiś filmik bo jak chcesz to ja ci pokarzę swój tu jest pokazany fajny filmik trochę historii stali ciekawy zaczyna się 50.00 minuta później 1.04.00 jest też git i jeszcze 1.16.00

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Właśnie chodzi mi o tor za czasów trenera Żyto w latach 2009-2010.Kolego wtedy naprawdę u Was była corrida i tacy zawodnicy jak mistrz świata Crump kręcili bączki nieatakowani.To nie było normalne.

| Odpowiedz
blokuj
bzyk

ty naprawdę nie pamiętam dawaj filmik jakiś bo nie wierzę przyczepnie tak ,tylko start i gęsiego tak jak w gorzowie oprócz GP ale u nas przebudowali tor i jest git

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Piter ZG

Chyba nie byłeś w ZG? Kilka lat temu tor byl mocno przyczepny , ale nigdy z dziurami, koleinami. Juniorzy przyjezdni nie mieli problemów z jazdą i nikt nie zaliczał gleby! minus byl taki ze nie bylo praktycznie walki na tym torze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Apator Fan

Byłem i nawet samym torem przechodziłem na finale 2009.W latach 2009-2010 preparowaliscie tor i wielu zawodnikow miało problem z płynna jazda.

| Odpowiedz
blokuj
Tyrteo

Był faktycznie taki okres 2-3 lata, jak się szło po tym to konsystencja gliny, kleiła się podeszwa coś jak przy gorącym asfalcie, mówiło się o mączce ziemniaczanej czy tam palonej słomie, ja tam nie wiem :P Fakt faktem, te czasy minęły i od pewnego czasu w Zielonej ogląda się ciekawe pojedynki.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.