Wątek dotyczący artykułu

Rafał Dobrucki: Zawodnicy gorzowscy także wyrażali obawy odnośnie stanu toru

Niedzielny pojedynek półfinałowy pomiędzy Stalą Gorzów a SPAR-em Falubazem Zielona Góra nie doszedł do skutku. - Robiły się koleiny, a tor się odparzał - komentuje trener Dobrucki.

przeczytaj cały artykuł


DanGW

Co za bezczel. Wymień mi kto, nazwiska tych żużlowców! Kłamiesz trenerze i tyle. To właśnie Łoktajew mówił do kamer, ze tor jest dobry, a żaden żużlowiec Stali nie mówił, ze jest źle tylko wszyscy chcieli jechać. Na próbie toru przy pierwszy wyjeździe problemy miał jedynie bech, na drugim śmigał już płynnie jak reszta. Znowu próbują mącić i ustawiać bezmyślnych kibiców. Frątczak sędziemu spokoju nie dawał spokoju i to nawywasz nie wywieraniem presji? Non stop krzyki i agresywne narzucanie swojego stanowiska, za cyrk Twojemu kierownikowi drużyny ponownie dziękujemy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (14|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
karlosStal

najlatwiej powiedziec "w indywidualnych rozmowach" wtedy kazdy klamca powie co chce, bo nie ma swiadkow ... takie podworkowe PLOTECZKI zielonogorskich babsztyli :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.