Wątek dotyczący artykułu

Zawody w Gorzowie można było kontynuować? "Ten tor nie był niebezpieczny"

Legendarny wychowanek i były zawodnik Stali Gorzów, Zenon Plech, po niedzielnych przerwanych derbach Ziemi Lubuskiej uznał, że mecz powinien być kontynuowany.

przeczytaj cały artykuł


enzzo

Z całym szacunkiem...ale niech posadzi swoją starą d... i niech jedzie. Taki zgorzkniały typ jak Krzystyniak. Najmundrzejszy..Ale to dlatego, że nikt go nidzie nie chce nawet za słabe pieniądze. I tak siędzi i ględzi co to on uważa. A kogo to obchodzi ? Zawodnicy sami niech decydują o swoim zdrowiu i życiu. To że coś tam kiedyś zrobił 100 lat temu nie upoważnia go żeby decydować za innych. I gdyby było tak że tylko sędzia ma inne zdanie to ogłosiłby walkower dla Falubazu że odmawiają wyjazdu na tor. Ale widocznie były przesłanki żeby jednak nie jechać. Wiecie doskonale że jest presja, bo koniec sezonu, bo telewizja, bo kasa, bo transmisje więc nie jest łatwo wyjść i powiedzieć kilkunastu tysiącom ludzi że zawody są odwołane. Ale gdyby coś poważnego się stało to 98 % by napisało że sędzia matoł i pozwolił jechać jak widział że tor jest niebezpieczny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
light

Krzystyniak i Plech siedzieli na motocyklu żuzlowym i przejeździli na wielu torach setki biegów. A ile Ty biegów przejechałeś że uważasz się za takiego eksperta i sądzisz że wiesz lepiej niż Krzystyniak i Plech?
A moim zdaniem Plech ma rację, skoro dopuszczono do rozegrania pierwszego biegu tzn. że tor według przepisów był regulaminowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.