Wątek dotyczący artykułu

Stal Gorzów - SPAR Falubaz Zielona Góra 62:28 (wynik)

Gorzowska Stal w rewanżowym starciu półfinałowym ENEA Ekstraligi zdemolowała zespół SPAR Falubazu Zielona Góra. W ekipie miejscowych kapitalnie zaprezentował się Bartosz Zmarzlik.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
as35

Płacz mały płacz i sobie tłumacz. Za chwilkę i tak do łańcucha przypną i skończy się twoje rumakowanie, noc idzie pilnuj :-). ZDP i tyle

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nelik

Wiesz? Chciałbym by w końcu Twój Falubaz i moja Stal pojechali w finale o złoto, taki mecz na Narodowym, kibiców multum, piękne ściganie, (oczywiście chciałbym by wygrała Stal) a potem robimy sobie klubing, ja prowadzę!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nelik

No to nie znasz tu klimatów, jakiś czas temu też miałem takie podejście, teraz tu praca, życie w lubuskim ale zabawa naprawdę może być przednia, znam kilka miłych i fajnych klubów, ba i nawet żużlem się interesują!
Ale uprzedzę nie tylko Karolak i Lis.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Nelik

Eeee tam, nie mów o grzybach bo ostatnio znalazłem kilka ładnych sztuk, i to nie daleko Ciebie, bo w M-czu mym kochanym, rodzinnym!

| Odpowiedz
blokuj
Nelik

I jeszcze wyjdzie, że jesteśmy wujek Franek i wujek Żdzichu....toż to historia! Miłego wieczoru i nocy!
I mam nadzieję, niedługo Was zobaczyć, może na meczu o brąz, czego życzę najmocniej na świecie, ale przyjadę w szaliku Stali!
pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.