Wątek dotyczący artykułu

Piotr Rusiecki: Udowodniliśmy coś niedowiarkom

Unia Leszno zdeklasowała Jaskółki i za sprawą wygranych w obu meczach półfinałowych awansowała do finału. Piotr Rusiecki, który zapowiadał przed sezonem walkę o złoto, dotrzymał tym samym słowa.

przeczytaj cały artykuł


Noe

Czy play-offy i w jakiej formie? Historia wiele uczy... a z pewnością daje perspektywę. Oto ona:
1996 - Cieślak jest trenerem Włókniarza, który po rundzie zasadniczej zajmuje dopiero 3 miejsce, i zwycięża całą ligę! Wszystko jest OK. Toruń może tylko pochlipywać! Wielkie emocje do końca!
2006 - Cieślak po raz drugi zdobywa DMP jako trener. Zmieniła się zupełnie konwencja. Po rundzie zasadniczej 4 najlepsze drużyny jechały jeszcze raz każda z każdą. Ale ponieważ Atlas Wrocław po RZ prowadził 7 dużymi punktami. Cała następna faza była już tylko formalnością i nie wzbudzała żadnego zainteresowania.
ocecne zawody indywidualne - warto zauważyć, że przeważnie od SGP po różnego rodzaju mistrzostwa - najważniejszy jest bieg finałowy. Ważne, aby się do niego dostać i mieć szanse wybierać tor (co jest dużym przywilejem).

PROPOZYCJA A może tak wziąć coś z piłki kopanej. (1) Do PO awansują tylko 4 drużyny. (2) Nie zaczyna się zupełnie od '0', ale niech zliczy się tylko punkty z bezpośrednich pojedynków drużyn biorących udział w PO i ... aby uniknąć nudy związanej ze zbyt użymi różnicami punktowymi (których prawie nie da się nadrobić), podzielić zdobyte punkty przez 2.

Wiem, że wydaje się to trochę skomplikowane, ale przy odrobienie dobrej chęci ..., aby to zroumieć ... EMOCJE MOGĄ BYĆ NAJWIĘKSZE, A SPRAWIEDLIWOŚĆ ... ZACHOWANA!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kypBa

A może różnica DUŻYCH PUNKTÓW Z RUNDY ZASADNICZEJ wliczałaby się do punktów dwumeczu??? Czyli między U, Tarnów, a U. Leszno była 13. Zatem na wstępie dwumeczu U. Tarnów miałaby +13. (A DO TEGO LEPSZY W RZ wybiera czy najpierw chce jechać u siebie czy na wyjeździe). Sprawiedliwe? Liczy się runda zasadnicza? Ale też nie pozbawia wygranej w play offach teoretycznie słabszych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.