Wątek dotyczący artykułu

Krzysztof Kasprzak: Na pewno miałbym dobre oferty, ale byłyby to propozycje na rok

Gorzowska Stal rozgromiła SPAR Falubaz Zielona Góra w rewanżowym spotkaniu i pewnie awansowała do finału Enea Ekstraligi. Krzysztof Kasprzak po meczu powiedział, że na dłużej zostaje w Gorzowie!

przeczytaj cały artykuł

kibic stali 1

czyli co kasprzak jednak ofert nie miał więc został ciekawe . w sumie gdzie miał iść praktycznie nie ma gdzie to dobry zawodnik a nawet świetny ale ludzie go nie lubią .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Af

Krzysiu rozmawiał już z innymi klubami.Jak to usłyszałam,to się obawiałam czy zostanie.Jednak oferty na rok jak mówi mu nie odpowiadały.Dla mnie to super wiadomość,że zostaje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
STAL-Bosman

Zawodnicy powoli widzą, że Zmora płaci mniej. Ale płaci. W innych klubach mają dużo zarobione a mało na kontach bankowych. A nasza "złotówa" Krzysiu powoli ewoluuje w dobra stronę. Jako kapitan drużyny i jako człowiek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.