Wątek dotyczący artykułu

Rafał Dobrucki odchodzi z Falubazu!

Podczas piątkowej konferencji prasowej przed meczem z Grupa Azoty Unią Tarnów, trener Rafał Dobrucki poinformował, iż po zakończeniu tegorocznego sezonu odchodzi ze SPAR Falubazu Zielona Góra.

przeczytaj cały artykuł

użytkownik usunął konto

Nie dziwię się Dobruckiemu. Kto by chciał teraz pracować w klubie, który jest pośmiewiskiem całej Polski?
Trzeba było przyjąć na klatę 8 pkt karnych za Dudka i pożegnać się uczciwie z play-offami i nie byłoby tyle smrodu ale Dowhan chciał koniecznie postawić na swoim i załatwił nawet wyrok Komisji Antydopingowej!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
barabasz

Pleciesz brednie! Zobacz zbudowaliście zespół, który z palcem w d..ie powinien zdobyć złoty medal, i co? dwa lata zdobywa go ale inny zespół nie Wasz mega Unibax!! Gardzicie Patrykiem a co word jest cacy, taki sam używa dopalaczy tylko pod inną postacią. Zobaczymy jak Wam będzie z nowym sponsorem w 2015 roku. Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
waldzior

Gostek jest z Krakowa. Wandzi do Unibaxu brakują jeszcze lata świetlne. Może dlatego gościu pier... trzy po trzy :) Zresztą klepie w kółko to samo, na swoich innych kontach próbuje coś "mądrego" napisać, ale mu też nie wychodzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
waldzior

Hahaha wydałeś się. Skąd wiesz że to o ciebie chodzi:) Pomyśl czasem jak coś klepniesz. Ja wiem że w twoim przypadku to trudne, ale wysil się :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Scoobiedooya

bo widziałem ze pisales ze ten koles z krakowa wiec pewnie mnie miales na mysli a tamten troll to nie ja jakbys chcial wiedziec. Kazdy wie jakie mialem drugie konto i to wszystko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Scoobiedooya

ja wiem ze jedziesz na innym koncie o nicku "night" udowodnij ze to nie Ty. Nie interesuje mnie co myslisz ważne ze ja wiem jak jest naprawde

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
waldzior

haha z tego co widzę to nie wiesz. A night mógłby w końcu wrócić bo brakuje go tu. Co z Krakowiaczkiem (przez ileś tam k)? Znasz go może? A może nie? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
waldzior

Serio? Wooow super!!!! Czekam z utęsknieniem i na pewno nie tylko ja:) Bo nudy tu i muszę się zajmować jakimiś tam muchami plujkami :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Mir69 spod wody

nooo :)
Chyba muszę iść spać. Jutro rano naprawiam wiertarkę a później procesja.
Wszak Boże Ciało jest tylko trzy razy w roku :(.
Dobranoc wszystkim :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Pewni na beton

Ma i też dobre strony. przychodzisz z pracy zmęczony:} żona zaczyna wywody,ty pytasz A Pani to kto i masz do rana spokój:} Rano mówisz że nie pamiętasz:}}}}}}}

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
mam to w ...

Już melduje Wróciłam o +- 14 trochę zjadłam popisałam kla ze szkoły WRUCIŁA kurtke na płocie rozerwała:((( z kolegą:(((( WIĘC KURS DO ZIELONEJ PO KURTKĘ I... I JESTEM :))) acha pije piwo:))) ostatki!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.