Wątek dotyczący artykułu

Marek Jankowski zapowiada: Będą zmiany w SPAR Falubazie! Hampel za darmo w meczach o brąz

W awizowanych składach na niedzielny mecz o brąz nie uwzględniono Jarosława Hampela. - Jeśli po Grand Prix jego sportowa dyspozycja będzie nam odpowiadała to pojawi się - zapewnia prezes Jankowski.

przeczytaj cały artykuł

Szalony Jacek

Ostafiński już wystarczająco skompromitował się pisaniem o tym, że Zielona Góra rozmawia z Gollobem. Falubaz wyśmiał to na swoich stronach, a on dalej brnął, że jest taki temat. Teraz Jankowski powiedział:

Te doniesienia prasowe nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Tak samo nieprawdą są informacje, że chcemy pozyskać Tomasza Golloba. Jasno chciałbym powiedzieć, że tego zawodnika w sezonie 2015 nie będzie

Ale Ostafiński pewnie i tak dalej będzie brnął w uparte, że temat istnieje. Podobno gdzieś napisał też, że rok temu Falubaz chciał Kryjoma :D

Mam wrażenie, że Ostafiński gdy kończy się sezon zasiada sobie przed lapotem. Rozpisuje kto wzmocnień na jakiej pozycji potrzebuje, potem patrzy kto skąd może odejść i tworzy z tego tekst, wpisując w każde zdanie: "spekuluje się", "mówi się", "można usłyszeć" itd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
moczempooczach

Podobno gdzieś napisał też, że rok temu Falubaz chciał Kryjoma

Bo chciał. Wystarczyło tylko żeby sprzeciwił się Romkowi i wystawił drużynę do finału.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CT

Dlatego ja z dużym dystansem traktuje jego gadanie o przyjściu Łaguty do Rzeszowa, potem Golloba, a nawet ostatnio mam wątpliwości do Walaska.

| Odpowiedz
blokuj
Na zawsze Falubaz

Gadaj, czyjego busa widziałeś.
Pod hotelem, w którym teraz jestem (Kraków) stoja dwa, Pytela i jeszcze czyjś. Nie widzę dokładnie,ciemno jest, a jest dość daleko od okna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Vdr75

Kurde, to siedzimy w tym samym hotelu w Krakowie. Bo z mojego okna też widze 2 busy. Jeden Pytela to fakt (widać wyrażnie) a drugi co stoi na uboczu przy śmietniku - tego jak mu tam Hampla.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Apator Fan

Uważam,że będzie dobrze .Byle tylko Rzeszów za bardzo stawek nie podbił,z drugiej strony wszystkich przecież nie kupią.Juniorzy plus Adrian zostaną na pewno.Ward raczej też jeśli kara nie będzie za surowa.

| Odpowiedz
blokuj
Darky i Chrispy

Tylko jako ten człowiek od zabezpieczenia finansowego gdzieś z tylnego siedzenia powinien zostać u nas Pan Karkosik ale wątpię czy Gajewski by się z nim dogadał

| Odpowiedz
blokuj
CT

Ilekroć zastanawiam się nad Gollobem, tak...
Gorzów odpada
Falubaz też
Wy również
Tarnów także ma skład - poza tym Cieślak.
Jeśli byśmy weszli, to zostajemy my, Wrocław i Leszno.
W Lesznie też mają raczej skład dopięty, a jeśli nawet kogoś szukają to wątpię, żeby Golloba, a Wrocek? Nie wiem czy ma kasę i czy pasuje do ich koncepcji składu...

| Odpowiedz
blokuj
CT

Podejrzewam Gorzów. On się jednak nie nauczył, że nieco lepsze nawet ciut mniejsza, ale pewna kasa, niż pchanie się w wirtualną, albo kredytową kasę :D

| Odpowiedz
blokuj
stanley Gw

Tylko musisz wiedzieć, że od kilku lat klub gorzowski płaci zawodnikom w terminie. I musisz przyznać, że czołowi zawodnicy chcą tu jeżdzić. Klimat panujący w klubie gorzowskim wpływa, że zawodnicy odbudowują się. I słychać było, że skorzystał by nawet z tego Jarek. U was płacą, tylko jakoś zawodnicy nie wykorzystują w tym klubie swoich możliwości. Przykładami mógłbym służyć.

| Odpowiedz
blokuj
17 WBZ

Ja zartowalem z tematu Jarka i Bola ale faktycznie rozmawiali miedzy soba w temacie i mozecie dalej wieszac psy ale fakt faktem ze zawodnik jest tak dlugo dobry jak dlugo jest klimat w klubie a ze u nas akurat najbardziej sie liczy to sie wlasnie to przeklada na inne ligi i GP czy SEC

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.