Wątek dotyczący artykułu

Rafał Dobrucki odchodzi z Falubazu!

Podczas piątkowej konferencji prasowej przed meczem z Grupa Azoty Unią Tarnów, trener Rafał Dobrucki poinformował, iż po zakończeniu tegorocznego sezonu odchodzi ze SPAR Falubazu Zielona Góra.

przeczytaj cały artykuł

bartholomew

Panowie czy Wy nie widzicie, ze sprawa FALUbAZU jest dość dziwna??
Najpierw odpada z gry DOWHAN, później przez doping DUDEK, po drodze formę traci HAMPEL, a teraz DOBRUCKI.... Dla mnie sprawa jest dość prosta i oczywista a w kuluarach mówi się, że próbki antydopingowe HAMPELA gdzieś po drodze zginęły(a były robione równocześnie z DUDKIEM), a kozłem ofiarnym w tej całej aferze miał być Patryk Dudek. Psychicznie JAREK nie wytrzymuje presji teraz zostaje odsunięty od składu, dymisje składa DOBRUCKI, aby na przyszły sezon treneiro mógł zostać SŁAWOMIR DUDEK, który automatycznie po odbytej karze do składu desygnuje swojego syna PATRYKA. A co się dzieje dalej?? Jarek dostaje dziką kartę na GP, odchodzi z FALUBAZU do Tarnowa i w przyszłym sezonie dalej jeździ na najwyższym poziomie. Szkoda w tym wszystkim wizerunku polskiego zuzla. Mam nadzieję, że to tylko plotki, ale bardzo podejrzane to co dzieje się teraz w najbardziej poukładanej marketingowo marce polskiego zuzla.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stanley Gw

A co pokazał tak doświadczony zawodnik jak Protasiewicz w Gorzowie. Żenada. I czy tylko Hampel i Protasiewicz. Jazda ich przypominała jazdę początkujących juniorów. Mecz w Gorzowie nie zawalił tylko Hampel. Specjalne pożegnanie kibice zielonogórscy urządzili całej drużynie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stanley Gw

Widzisz, mnie nie interesuje rodzina żadnego zawodnika. To każdego z nich prywatna sprawa. Mnie interesuje tylko jazda i zachowanie zawodnika na torze. Tylko niektórzy prawdopodobnie jak Ty lubią bawić się w ploteczki. Ale to tylko Twoje upodobania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
bartholomew

ale jak Jarek się ma do reszty drużyny?? Porównując również inne rozgrywki np Szwecję??Czy Twoja opinia opiera się tylko o ostatni mecz w Gorzowie?? Dla mnie sprawa jest troszkę dziwna i szkoda trochę tego FALUBAZU, bo bardzo chciałem finału ZG vs T-ów i rewanżu za zeszłoroczne Play_oFFy. Jarek formę zgubił zaraz po ogłoszeniu informacji na temat dopingu u Dudka. Natomiast reszta drużyny radziła sobie całkiem nieźle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Wszyscy Święci

co dzieje się teraz w najbardziej poukładanej marketingowo marce polskiego zuzla.

Tylko przez skromność i poczucie taktu, nie dodałeś jeszcze: europejskiego, światowego, galaktycznego i wszechświatowego. Litości!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.