Wątek dotyczący artykułu

Masłowski wrócił i (prawie) podniósł Zawiszę - relacja z meczu Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów

Mecz Zawiszy z Ruchem zakończył się podziałem punktów. Pojedynek świetnie rozpoczął się dla gospodarzy, ale jeszcze przed przerwą Niebiescy zdołali wyrównać.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
MANOLOzBYDG

widzisz , bo On jest kibicem Zawiszy , a nie OsuchTeam z jakimś zaszczanym żółtym herbem. Rozumiesz różnice , My zawsze kibicujemy Zawiszy , a Wy raz Kujawiakowi Hydrobudowie , drugi raz Zawiszy , trzeci Osuchowi. My mamy ZASADY wy NIE , MY się potrafimy zorganizować Wy nie :) Bo My to Zawisza - a Wy zwykłe przeżutki :) Co do ŁKS-u , GKS Tychy i innych braci , to jest nasza przyjaźń i rodzina ,że jak pojadę do ŁODZI to mam za darmo gdzie spać , co zjeść itd. Rodzina rozumiesz ??? Osuch mi jeść nie da , mnie nie przenocuje , a ZGODA tak jeżeli będzie taka potrzeba!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MANOLOzBYDG

Jak to powiadają głupich nie sieją sami się rodzą :-) I jużtylko tacy zostali z osuchem , bo nawet półgłupek już mu wierzyć nie może.Ale już ich obecnie koło 300 na radka chadza więc nie jest źle - Bydgoszczanie to jedna inteligentne bestie :) Pozdrówki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Attyla

Czyli chodzi tylko o Twoje przywileje? Ja pitole, to nie jest tak, że Zawisza to Wy, tylko Zawisza to interes. W końcu ktoś musi kupować Styl Trybun i utrzymywać kolesi, co nakręcają ten cyrk. Osuch pinokio niech znika, nie lubię grubasa, ale też bądźmy szczerzy, że w tym bojkocie chodzi o coś więcej, o czym się nie mówi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
zawodnik...13

dokładnie.....
Attyla masz rację , nikt nikomu nie karze lubic Osucha.
skoro kibole maja wyj...ane na Osucha (po awansie był dla nich Bogiem), żółty "zaszczany" herb, wkłady do koszulek (chociaż nie tak dawno ich wielbili) to o co chodzi?
Wszem i wobec głosicie że ten Zawisza to nie jest Wasz Zawisza , że macie swoich rycerzy ze SP.
Skoro jesteście honorowi to powiedzcie prawdę o co chodzi w tym konflikcie, po co ciśniecie po ekstra klasowym Zawiszy???
chodzi o policję? mecz z Widzewem ? Czy o coś więcej???
A może rzeczywiście o nie małe dochody które odciął Osuch?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Komentarz usunięty
bdg 508

Sprawa jest nieco starsza niz mecz z Widzewem. Osuch dał im najlepsza trybune wolna reke jesli chodzi o katering i sprzedaz pamiantek. Ale jak to bywa daj palec wezma cała reke... Stowarzyszenie chciało 2 lub 3% od kazdego transferu a na to Osuch zgodzic sie nie mogł.. zwroc uwage ze jednym z argumentow jest zadłuzanie klubu przez Osucha SP miało wglad do spraw finansowych klubu na koniec roku kazdy z udziałowcow dostaje sprawozdanie...dlaczego milczeli az do meczu z Widzewem odnosnie długu?? Bo im to pasowało... Działali tak samo na szkode jak i Osuch

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
themon31

Jezeli to jest prawda to zmienia spojrzenie na ta sytuacje,widze ze obie strony maja za uszami sporo.No nic tutaj zrobic sie nie da,bojkot bedzie trwal na pewno do momentu odejscia Osucha czyli jeszcze jeszcze.Szkoda bo az zal patrzec na ten stadion zapelniony w 20 proc max

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
bdg 508

Ile mozna zarobic?? otorz woda była sprzedawana za 3 zł cola za 5 kiełbaska za 10 o ile dobrze pamientam. Kazdy spokojnie na tym zarobi biorac pod uwage ile było samych przyjezdnych... Ale kiełbaski nie maja nic wspolnego ztym konfliktem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Special

ok to zarobia 30 tys na miesiac duzo ? no bez jaj co to za pieniadze policz sobie kase za oprawy pomoc dla dzieci odnawianie grobow itp i ile moze zostac ....

| Odpowiedz
blokuj
bdg 508

30tys na miesiac?? pomoc dla dzieci ,groby?? nie przesadzasz troche takie akcje sa prowadzone ale nie na taka skale po roku było by ponad 500 mln gdyby chodz 1/4 przeznaczali na to co piszesz to całym naszym wojewodztwie nie było by zniszczonych grobow a domy dziecka nie miały by takich kłopotow jak maja.... oprawy to ok na to pieniadze ida i jestem za, wkoncu sami na to zarabija. ale powtarzam to nie te nieszczesne kiełbaski sa powodem konfliktu.. Tu ie ma nad czym dyskutowac bo nie macie tyle racji jak wam sie wydaje. Przypomnij mi prosze jak sprawa wygladała z policja podczas meczu?? ze niby nie mozna było wyjsc?? kazdy kto zna stadion wie ze wyjscie z sektora 11 12 były wolne po co sie pchali na trybune B skoro podczas meczu była zamnknienta?? mozesz to sprawdzic na kazdym filmie na YT z tego zajscia. Taraz to my wszyscy mozemy sobie pogratulowac uporu z jakim dazymy do zaprzepaszczenia ekstraklasy w Bydgoszczy. Osuchowi konczy sie umowa pewnie zabierze swe manatki, miasta nie stac na ekstraklase i posmigamy sobie 1 lidze jesli nie dalej. i tylkoCi ktorych tak bronisz beda zadowoleni bo im bez roznicy w ktorej lidze gra Zawisza.

| Odpowiedz
blokuj
MANOLOzBYDG

Wam za to bez róznicy czy w herbie klubu jest kolor sraczkowaty , czy drużyna to Kujawiak Włocławek itd - najważniejsza jest ekstraklasa. Chcecie to sobie chodźcie na Osucha wykupcie 20 tysięcy biletów to zostanie - kto Wam broni wszak już nie ma złych kiboli :-)

| Odpowiedz
blokuj
bdg 508

Widzisz i taka jest z wami gadka... Teraz chodzi wam o herb a kto zabronił go uzywac?? kto chciał pieniadze za urzywanie herbu z białym tłem?? dziwisz sie ze tak to wyglada?? i nie 500 mln tylko 500 tys moj bład.. Sprawozdanie otrzymali jak znajde chwile to Ci poszukam bo było o tym na waszej neutralnej stronie :) i 2-3% nie jest kłamstwem tylko faktycznym stanem problemu. wiesz tyle ile koledzy Ci powiedza dlatego jestescie karmieni tymi pierdołami.

| Odpowiedz
blokuj
Special

dodam jeszcze tak jest oprawa jest doping jest wiecej ludzi i wieksza kasa z biletow czyli jasne jest ze kibice dopingujacy przyciagaja zwyklych bo tworza atmosfere to ja sam dal bym kase dla takiej grupy zeby oprawy byly jeszcze lepsze !!! mysle ze gdyby byla taka wspolpraca na lini prezes kibice to doczekalibysmy sie kompletu to logiczne

| Odpowiedz
blokuj
Special

bylem na meczu z widzewem i chcialem wyjsc jak wszyscy ludzie obok kobiety z dziecmi i kibice i co sie stalo policja blokuje droge wyjscia gazuje itd
gdyby pomysleli zablokowali by trybune b tylko i wylacznie to jasne (ale po co lepiej zablokowac wyjscie ze stadionu) bylem 10 metrow od blokady policji widzialem wiec nie pisz bzdur(mowisz mi tu o filmikach na YT to ja sie pytam gdzie sa tasmy z monitoringu ?)
a co do kasy pamietaj ze SKZB to nie jedna osoba wiec podziel to na nie wiem ile tam jest osob 20 ? ktorzy to ogarniaja i zobacz wtedy jak te "miliony" sie zmniejszaja
po za tym kazdy pilkarz zaczyna plakac ze nie ma kibicow nie ma oprawy czuc w powietrzu zapach popcornu no ludzie stadion to nie piknik tam potrzebne sa emocje oprawy i doping jak bym chcial isc na piknik wzial bym rodzine i pojechal nad wode ...
dalej mowisz my wy ja nie jestem my wy jestem zwykla osoba nie znam nikogo z SKZB to co pisze to moje zdanie i moich znajomych
nam najbardziej brakuje atmosfery dopingu dlatego nie chodzimy na mecze
do tego mam swoj umysl i widze co robi grubas
podkresle jestem zwykla osoba dla ktorej pasja jest doping bez dopingu klub umiera
a i co do tych 2 / 3 procent to ja tak napisze ze slyszalem ze mial je dostawac prezydent miasta,... no prosze cie wiekszych bzdur nie slyszalem

| Odpowiedz
blokuj
bdg 508

Kobiety z dziecmi to wasza głowna tarcza... skoro tacy z was wojownicy trzeba było zebrac sie i samemu skoczyc na policje a nie ciagnac wszystkich za soba... pytam raz jeszcze po co pchaliscie sie na trybune B skoro była zamknienta a brama z sektorow 11 i 12 była otwarta??

| Odpowiedz
blokuj
Special

tlumacze ci nie nasza ja mam swoje zdanie nie jestem jak to sie mowi kibolem !! tylko zwyklym gosciem z pasja do opraw i dopingu
ja chcialem wyjsc ze stadiony ludzie obok mnie tez nikt nie pchal sie na trybune b BYLEM WIDZIALEM ciezko zrozumiec ? policja mogla sie ustawic na rowni z trybuna b odblokowali by wyjscie nie bylo by problemu czemu tego nie zrobili ? czemu nie ma monitoringu ? odpowiedz sobie sam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Special

jak bys kupil bilet i przed wejsciem by cie nie wpuscili (bo takie ktos ma zachcialnki) to tez bys sie wkurzyl tym bardziej jak bys chcial oddac bilet i zabrac kase a spuscili by ci rolete to mysle ze bys nie byl zadowolony
a tak wlasnie bylo z kibicami łksu ...
poki co nie ma kiboli nie ma oprawy dopingu atmosfery nie ma ludzi nie ma wynikow dlugi rosna oscuh klamie i sprowadza nasz klub na dno bylo fajnie ale komus cos sie poprzewracalo w glowie i takie sa skutki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Antyosuch

Źle "pamientasz". Ile można zarobić na giętej? Spróbuj kiedyś się ustawić z rożnem, to zobaczysz. Qźwa masz Ferrari w dwa tygodnie... Skąd się takie łby biorą na Ziemii? Jaki szturm? Na jaką trybunę B? Einstein miał rację, ludzka głupota jest nieskończona. Jesteś tępy jak obuch siekiery, nie obrażając siekiery. Nic do ciebie nie dociera, poza tym w co chcesz wierzyć. Kłamstwo, prawda jakie to ma dla ciebie znaczenie? Zawiść jaka z ciebie wypływa przesłania tobie zdolność normalnego myślenia.

Na świecie jest tak, że im więcej złego rozsiewasz, tym więcej złego do ciebie wraca. Tak też jest z Dobrem. A jak to się ma do osucha? Tak, że pada na pysk razem z wkładami. Z niczego się ta sytuacja nie bierze. Prawdziwi piłkarze grają dla kibiców, nie odwracają się od nich. Tak jest na całym świecie. W Bydgoszczy zło rozsiewane przez osucha wraca zwielokrotnione po drodze zabierając wkłady i pikników. W efekcie stworzyło się towarzystwo wzajemnej adoracji, mocne w gębie ale tylko w sieci. Chciałoby się zapytać: skoro jest tak dobrze , to dlaczego jest tak źle? Odpowiedź jest powyżej.

Gdybyście wy, pikole mądrzy inaczej, od poczatku jechali po osuchu, to nie byłoby lojalek, nie byłoby pustyni na trybunach, tylko byłby doping i wyniki. Nas kiboli nie da się oszukać, nam się nie da wmówić tego co tacy jak ty łykają jak ryba tlen.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
MANOLOzBYDG

Jak to kto - WOJEWODA mES :-) Zamknąć trybunę za kilka rac ? Delikatnie mówiąc inteligencją nie grzeszy :-)Nie słyszałem by gdzieś w Europie na której tak się wzorujecie , zamykano sektory dla kibiców mimo ,że racowisk tam więcej niż w Polsce. Słyszałeś o zamknietym sektorze w Amsterdamie , Rzymie , Dortmundzie ??? Tylko u nas takie decyzje wydają "mądrzy inaczej". W ten sposób zamiast budować poważanie i szacunek dla pewnych instytucji budują nienawiść , która kiedyś jak się skumuluje to może im zrobić "POLSKI MAJDAN"......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
bdg 508

Tempy jestes tY z cała elita nawet w Korei ludzie nie sa tak zmanipulowani jak tY i tobie podobni. Swoja droga trzeba pogratulowac stowarzyszeniu ze tak potrafi pieknie manipulowac... zreszta od zawsze było wiadomo ze niedouczonym motłochem łatwo sterowac.

| Odpowiedz
blokuj
Kibol bydzia

Matko, taka pisownia! Faktycznie matura to bzdura, bo 10-latki wiedzą więcej Kurcze kto cię polskiego uczył? Komorowski? To jest pisownia, która udowadnia, że polski naród (wbrew pozorom nie narud) jest bardzo tępym narodem...Rozumiem, nie uczyć się, ale to jest PODSTAWA języka ojczystego...Nie wiem jak ten koleś zdał z tego polskiego. Kwiat, który ćwierka buhahhahahahahahhaahaa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Kibol bydzia

Dobry jestem? buuhhahahhahahaaha Ja mam jedno bardzo ważne pytanie : Skąd wy się bierzecie ludzie? Sorry " GŁĄBY " inaczej nie można ciebie nazwać...
Masz śmiałość nas kiboli *niedouczonym motłochem* nazywać ? buhahhahahhahahaha

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Kibol bydzia

Wymyśl coś samego ! buhahhahahahahahaha Niestety głupich jest (co najmniej 6 razy) więcej niż mądrych. Do tego te spojrzenie na świat i super styl wypowiedzi, którymi próbuje zamaskować swoją głupotę.

| Odpowiedz
blokuj
bdg 508

Dobra wielki kibolu... ide spac bo jeszcze chwila pisania z tOBA i bede tak prymitywny jak tY. Jak beda rozdawali bilety do Korei Północnej to wez sobie jeden ktos z tak spranym mózgiem napewno sie przda. Pozdrowienia kibolskim buhahahahaha :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Attyla

Myślisz, że kłosisz prawdę objawioną, a powielasz same stereotypy. Bydgoszcz nie dzieli się na kiboli i liżących tyłek Osuchowi. Dla mnie pinokio to chciwy pajaoc, który powinien zniknąć jak najszybciej, bo tylko pozornie dba o Zawiszę, a tak naprawdę tylko o własne konto. Żółty herb to profanacja, bo jak już to złoty, ale to i tak nie dla sekcji piłkarskiej. Tutaj właściwie nie sposób nie zgadzać się z kibolami i prawdę mówiąc mało znam ludzi, którzy mają inne zdanie. Problem jest gdzie indziej.
Dawno temu napisano, że "po owocach ich poznacie". Już teraz można się pobawić w gdybanie i zastanowić się co będzie dalej i JAK TO SIĘ SKOŃCZY DLA ZAWISZY? Właściwie każdy scenariusz jest fatalny. Zastanówmy się.
A. Odejście Osucha? To jest bzdura, bo Osuch nie może odejść. Nie jest pracownikiem, tylko... no dobra, nie chce to przejść przez klawiaturę, a z racji posiadanego pakietu jest "właścicielem". Nawet gdyby zniknął w brazylijskiej dżungli, to właścicielem będzie Anita, potem Kajetan itd. To jest inna sytuacja niż np. była w Krakowie, gdzie wystarczyło kolesia wywalić i spokój.
B. Ktoś może od Osucha kupić pakiet. No może, ale Zawisza to nie jest LegiaW. Kto kupi klub uwikłany w takie konflikty, mający taki tragiczny wizerunek?
C. To może bankructwo? Bez żartów.
D. Tak swoją drogą, zakładając, że Osuch jednak zniknie, to zastanówmy się: co dalej? Przecież nie będziecie kibicować "wkładom". Czyli nic się nie zmieni mimo odejścia Osucha.
Podsumowując, to jest fatalnie rozegrana partia szachów. Osuch wygrywa w każdej opcji, wy przegrywacie w każdej. Albo inaczej - przegrywa Zawisza i to jest dopiero przykre.
Jak masz inną wizję zakończenia tego konfliktu i przywrócenia normalności na Zawiszy to się nią podziel, chętnie się ludzie dowiedzą i może nawet zdobędziecie masowe poparcie. Chyba warto.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Attyla

Widzisz i o to chodzi - cała Twoja wypowiedź to personalna wycieczka, bo przecież Ty nie masz nic od siebie do powiedzenia poza tym, co na ZawiszaFans przeczytałeś :)

BTW, a Osuchowi niczego nie muszę zazdrościć, także swoje stereotypy i podział świata na osuchofanów i kiboli możesz zostawić dla autorów Twoich poglądów :) Normalnie pomyśleć, że za komuny z czymś takim walczyliśmy to strach przychodzi. A o Pinokio też można coś pozytywnego powiedzieć i przyznać, że ma zmysł do transferów i rok temu w dodatku miał farta. Ale chyba każdy interesujący się losami Zawiszy widzi, że to szkodnik w dłuższej perspektywie. Wystarczy wspomnieć chamski numer z zadłużaniem klubu w Osuch Sports. A jakim jest mściwym człowiekiem widać po wyłączaniu światła dzieciakom. Za ten numer jest skreślony u wielu ludzi, którzy z kibolami nie chcą mieć nic wspólnego. No tak, ale oni rozumieją takie trudne słowa jak "abstrakcja" i wiedzą, że świat nie jest dwukolorowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Kibol bydzia

Widzisz i o to chodzi - cała Twoja wypowiedź to personalna wycieczka, bo przecież Ty nie masz nic od siebie do powiedzenia poza tym, co na ZawiszaFans przeczytałeś :)

a to mało ? poczekaj bedzie tego wiecej... zapewniam :) Oglądając krainę grzybów i muminków reagowałem tak samo, jak Ty na początku.Jakby ktoś miał uczulenie na aspartam to by w ogóle coli nie kupił, a jednak kupują. Nikt nie spodziewał się Hiszpańskiej inkwizycji! ... wiec ? Musisz się lepiej reklamować bo to jest dobra alternatywa dla pikników tylko pikników .
Ps: Ostro wali psychozą! buhahhahahahahahha

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.