Wątek dotyczący artykułu

Puławianie rozbici - relacja z meczu Azoty Puławy - Vive Tauron Kielce

W meczu 5. kolejki PGNiG Superligi Mężczyzn mistrzowie Polski, zespół Vive Tauronu Kielce wysoko pokonał w meczu wyjazdowym Azoty Puławy.

przeczytaj cały artykuł

LPUUU

Jedyny pozytyw to Kus na kole . Nie rozumiem co wczoraj wyczynial Prce Savic to samo to jakieś nieporozumienie co oni grają .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
handball player

Savic jak Savic, on się przynajmniej stara. Totalne nieporozumienie to Prce, on chyba przyjechał tutaj tylko dorobić do emerytury, ale jeszcze nie wie, że z Azotów można szybciej wylecieć niż się przyjechało, ale akurat tutaj do takiej decyzji nie miałbym obiekcji, bo nie pokazuje totalnie nic, ani w ataku, ani w obronie. Jedyny wyjątek to mecz w Płocku, po którym miałem nadzieje, że się odblokował ale jak widać się myliłem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
puławyręczna

100 % racji , tylko jeszcze jedno nieporozumienie jakdla mnie po wczorajszym meczu to trener , który w Nikoli widzi chyba jakiegoś Boga , wpuścił za niego K.Łyżwę , który spędził na boisku minutę i nawet nie miał okazji rzutowej po czym został zdjęty z boiska a wrócił Prce który okazję miał ale nie wykorzystywał , gdzie tu sens i logika ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.