Wątek dotyczący artykułu

Robert Dowhan odpowiada: Nikt nie podpisał automatycznego miejsca w składzie

Jarosław Hampel po meczu z Grupą Azoty Unią Tarnów wypowiedział wiele niepochlebnych słów na temat swojego klubu. Robert Dowhan w Magazynie Enea Ekstraligi odpowiedział na zarzuty zawodnika.

przeczytaj cały artykuł

dazns

Cieślak wspominał w jednym z wywiadów ,że odchodzi bo balon za bardzo nadmuchany. Myślałem sobie co on gada??? A jednak! Nie wiem te sukcesy wcześniejsze poprzewracały krawaciarzom w głowach. A zaczęło się dość szybko. Od Walaska. Grześ wspominał jak prezio mu mówił, że wszyscy chcą teraz jeździć w Falubazie itd. i chciał mu dać psie pieniążki. Później sms-y do Żyty. Z ostatnich wypowiedzi obecnego prezia i wczorajsze wypowiedzi różowego, że stracili bo nie doszli do finału. Nie wiem czy naprawdę oni przed sezonem zakładali finał na 100%, że ujeli go w budżet??? Jeżeli tak to są najgłupszymi oszołomami o jakich słyszałem. Widać naprawdę balon w klubie był nadmuchany maksymalnie.Dobrucki odchodzi. Człowiek który o mało nie stracił życia dla Falubazu a wy jak go traktujecie??? O wcześniejszych zawirowaniach z Andrzejem Huszczą nie wspomnę. Teraz ,żeby robić takie jazdy z Jarkiem. Oszołomy słuchajcie! Żaden kibic nie wybaczy wam straty takiego zawodnika. Jeszcze czeka was jedna porażka jaką będzie klapa finansowa ligi mistrzów. Tak jak daliście cztery litery z GP Challenge tak i z WSL będzie to samo. Pozostali kibice innych klubów słuchajcie my jesteśmy za drużyna i klubem Falubaz a nie za krawaciarzami!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
żółtoniebieski czesio

No to ciekawi mnie czy mówiłeś tak samo tydzień temu w niedzielę, czy powtarzałeś kłamstw tego obłudnego zarządu o złym torze, a każdy wiem, że tor był lepszy do walki niż w środę. Wielu Twoich kolegów-kibicw powtarzało te kłamstwa Dobruckiego i Frątczaka, jednak część powiadziała DOŚĆ. W Falubazie zarząd, trenerzy i część kibiców są siebie warci. Fałsz, obłuda i szkodzenie temu sportowi tak jak tydzień temu w niedzielę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dazns

Jestem normalnym kibicem bez kompleksów i nie wdawałem się w dyskusje. Ja na sztuce przygotowania toru się nie znam i nie wypowiadałem się wcale w sprawie tej nieszczęsnej niedzieli. Nie żebym coś miał do waszego toromistrza ale wasz trener sam powiedział, że chcieli ruszyć tor ale im nie pozwolili.Jakby mieli możliwość pracy na torze to by na pewno odjechali. Jeżeli ekstraliga odwołała ten mecz to chyba było coś na rzeczy a czy pod naciskiem Frątczaka czy nie to nie będę rozgrzebywał. Frątczak na pewno nie chciał mieć szpitala. Jeżeli by był tor ok to by mecz się odbył bezdyskusyjnie. Żadnego fałszu i obłudy z naszej strony nie było, bez przesady. Nie będę już targał tego tematu dalej bo uważam temat za skończony. W środę dostaliśmy baty i odbiliście sobie także finito. Pozdrawiam!

| Odpowiedz
blokuj
żółtoniebieski czesio

Forum jest po to, aby się wdawać w dyskusja i to nie ma wiele wspólnego z kompleksami. Wasz zarząd wszystko robił, aby tego meczu nie rozegrać, naciskał na patologiczne Jury itp. A Twoje gadanie, że nie znasz się na torze, jest też dwuznaczne. Dobrze wiesz, że na dużo gorszych torach się jeździło, czy to w GP, czy to w Szwcji. Wasz zarząd zrobił w niedzielę antypropagandę żużla i pozbawił wielu ludzi obejrzenia tego meczu. I dość obłudy na temat bezpieczeństwa, bo to aż kipi kłamstwem. Niestety nie odbiegasz zbyt dużo od postawy całego Falubazu:(

Jesteście tak naprawdę siebie warci, Wy Kibice i Wasz zarząd. Tak uważam i nie kieruje to do Ciebie personalnie.

| Odpowiedz
blokuj
pavlus

Tor był zły w niedzielę i był gorszy od tego w środę. Było to widać gołym okiem (albo widząc brak płynności jazdy). Mówisz o fałszu i obłudzie? To ciekawe, co mówiłeś, gdy tor u nas robił Żyto; gdy Czecze chodził ze szpikulcem i sprawdzał każdy tor...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Areksf

Nie znasz szczegółów. Zengi chciał gwarancji startów i nie dostał bo to żelazna zasada w Falubzaie ( moim zdaniem słuszna) dlatego odszedł.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
wookiee78

gwarancji startow czy gwarancji ze zostanie uczciwie potraktowany ?? Bo to jest pewna roznica . No i czy rownym traktowniem byla oferta na poziomie Jablonskiego . Dla wychowanka ?? Ale dla Zengiego to lepiej i fajnie ze radzi sobie sam i powiem Ci ze chcialbym zobaczyc go w Sparcie niedlugo ...

| Odpowiedz
blokuj
wookiee78

jak to mowil klasyk nie porownuj G z czekolada . On bardziej zaslugiwal na kontrakt w stylu Dudka z tego sezonu . W dodatku doszedl do tego co osiagnal ciezka praca nad soba bez pomocy tatusia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
pavlus

Nie wiesz, jak było z Zengotą, to nie pisz. Powinni się porozumieć z Dowhanem, ale żeby mówić o wyrzuceniu, to już są to brednie.

| Odpowiedz
blokuj
pavlus

To było niczym innym jak niedogadaniem się. Dowhan powinien był go zatrzymać, ale mówienie o wyrzuceniu go to przesada. Każde niedogadanie się w sprawie kontraktu to wyrzucenie? Żartujesz chyba.

| Odpowiedz
blokuj
21 GUNS

OK nie mówię o kibicach...pamiętam jak byłem nad jeziorkiem w Lubuskim i Radio Zachód na okrągło Grzesia wychwalało...Pozdro.:)

| Odpowiedz
blokuj
21 GUNS

Walas również...Waszych juniorów widziałem na wiosnę,Potoniec,Kibała...szkolić,szkoić,szkolić...potencjał jest...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
wookiee78

Po stronie Falubazu nie bylo checi dogadania sie z Grzegorzem Zengota . A oferta byla na poziomie zenujaco smiesznym jak na sukcesy Grzegorza .Pokazali mu drzwi jak kobieta z ktora chcialbys spedzic reszte zycia a ona mowi Ci ze mozecie zostac przyjaciolmi .

| Odpowiedz
blokuj
wookiee78

ot kumpel spytal Grzegorza ( wasz kibic ) po jednym z meczow na wyspach dlaczego nie ma Cie w Falubazie ...Bo mnie tam nie chcieli ...odpowiedzial Grzegorz . End of story

| Odpowiedz
blokuj
pavlus

No nie chcieli... na zasadach, jakie chciał Zengi. Powinien był Dowhan go zatrzymać, ale o wyrzuceniu nie było mowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
peryan

Brawo. Widac ze w koncu przecieraja oczy z obludy senatora, ktory myslal ze jak wygral walkowerem final to jest najlepszy na swiecie. Liga mistrzow, puchar fair play... glosy pochwalne celebrytow. Oj urosl zadufany w sobie prezes teatru w zielonej gorze ze do teraz nie widzi w tym wszystkim swojej winy.
kibice w polsce czy tak jak ja w toruniu wiele razy pisalem ze lubie zawodnikow z zg ale nie znosze tej pychy i obludy ludzi kierujacych falubazem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.