Wątek dotyczący artykułu

Bartosz Zmarzlik: Daleko mi do bohatera

To w dużej mierze za sprawą Bartosza Zmarzlika Fogo Unia pokonała Stal jedynie dwoma punktami. Junior gorzowskiej drużyny przyćmił pozostałych zawodników, zdobywając łącznie osiemnaście oczek.

przeczytaj cały artykuł

pavlus

Bartek, SZACUNEK! Gorzów i Polska będą mieć z Ciebie pociechę.
PS: kto wymyślił to pytanie w ankiecie? Jakiś analfabeta, co nie potrafi odejmować i dodawać? To może teraz ja zadam pytanie ankieterowi: chodziłeś do szkoły? Na matematykę?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lidka

Spójrz na pytanie pod artykułem o Adamsie jako ósmym zawodniku na wczorajszym meczu.. Jak to się mówiło w czasach mojego gimnazjum: "Dobrze, że mam ramiona, bo inaczej ręce by mi opadły"...
A co do Bartka, to faktycznie przyszłość polskiego żużla dzięki niemu, Tobiaszowi, Piterowi, Maciejowi, Duzersowi (bo jak "wróci" to jeszcze narobi zamieszania ;)) maluje się w jasnych barwach, przyszłe, nowe pokolenia kibiców będą cieszyć oko świetną jazdą tych chłopaków ;)
Brawo, Bartek, gratuluję super meczu!
Unistka pozdrawia! Do zobaczenia na Jancarzu ;)!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pavlus

Tamto pytanie też mnie rozwaliło :P Czasami potrafią robić z siebie d*bili. Co do młodych: pełna zgoda. Również pozdrawiam, ale na Jancarzu mnie nie będzie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Lidka

Wzmianka o Jancarzu była skierowana bardziej do Bartka i kibiców Stali, może niejasno się wyraziłam ;) Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.