Wątek dotyczący posta na blogu

Nowa Prawica! Dlaczego!?

MATUCH - RSKZ

Witam, wiem iż ten blog nie ma nic wspólnego z piłką, żużlem czy innymi dyscyplinami sportowymi, ale chciałbym wam przedstawić moje poglądy dotyczące polityki oraz chciałbym również poznać WASZE poglądy na różne sprawy. A zatem na początek dlaczego Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke? Otóż dlatego iż (…)

przeczytaj cały artykuł

Penhal

Czytali koledzy Los Polski i krajów nadbałtyckich przesądzony?
DER Spiegel.NATO nie może się wywiązać z gwarancji
Czyli jak mówiłem umiesz liczyć .....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

"Eagle Guardian" – Orzeł Opiekun. Tak nazywa się ściśle tajny plan obrony Polski i państw bałtyckich opracowany przez NATO w przypadku ataku ze strony Rosji. Rewelacje w 2010 roku ujawnił serwis internetowy WikiLeaks, a opublikował brytyjski "The Guardian". Czy w przypadku potencjalnej agresji ze Wschodu Polska faktycznie może liczyć na pomoc Sojuszu Północnoatlantyckiego? – Bez wątpienia. Stawką jest wiarygodność NATO i USA. Jeden błąd oznacza katastrofę i byłby jego końcem, a raz utracone zaufanie trudno odbudować – mówi nam w rozmowie dr Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, politolog i amerykanista, wykładowca na Wojskowej Akademii Technicznej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Tak jak Tobie na FB napisałem.Der Spiegel odnosił się tylko do założeń szpicy,a nie o ogólnych możliwości NATO w kwestii obrony Polski i krajów bałtyckich.Poza tym nie wiadomo czy to prawda.

| Odpowiedz
blokuj
smok

Witaj znów! ;) Chciałbym, byś odniósł się do rankingu znajdującego się na Globalfirepower, o którym chyba wcześniej wspominałeś, a dokładniej do mega wysokiego miejsca Niemiec, zbyt wysokiego, moim zdaniem, miejsca Kanady oraz za niskiego Izraela i Turcji. Spodziewam się, że Kanadyjczycy mają bardzo nowoczesny sprzęt i pewnie dlatego są tak wysoko. Turcja wydaje mi się, powinna być przed UK lub tuż za, a Izrael wydaje mi się, że za tymi dwoma państwami. Skąd tak wysokie miejsca Francji i Niemiec, zwłaszcza tych drugich? Nie chciałbym podważać szanowanego portalu, ale o kondycji niemieckiej armii nie mówi się dobrze, a tu 7. miejsce.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.