Wątek dotyczący artykułu

Agnieszka Radwańska zagra w Mistrzostwach WTA!

Porażki Andżeliki Kerber i Jekateriny Makarowej w III rundzie turnieju w Pekinie sprawiły, że Agnieszka Radwańska zapewniła sobie kwalifikację do Mistrzostw WTA w Singapurze.

przeczytaj cały artykuł

stanzuk

Niech każdy uważa jak chce.Dla mnie ten sezon był już stracony jak przegrała na USO z Peng. A Singapur to już tylko " pudrowanie nieboszczyka".Szlemy,szlemy i jeszcze raz szlemy !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
crzyjk

Wiem, każdy sezon jest stracony dopóki gra pod opieką chłopców od brydża, a nie Twoją. Tyle kasy przeszło koło nosa, a i sławy się nie zyska..;P

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stanzuk

Jedno z drugim się nie wyklucza.Bez wygranego szlema rok stracony,a nie wygrywa szlema, bo jest pod opieką " boysbandu" .:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
crzyjk

Przypomnij sobie słowa Uli o Czechu: "On jest dobrym trenerem, ale nie dla mnie". Aga takich sobie wybrała, bo jej odpowiadają i nie nasz interes to podważać skoro nadal osiąga sukcesy i na przekór malkontentom czwarty raz z rzędu jest na Masters. Jednym słowem, jest jedną z najrówniej grających tenisistek. Niektóre co szukały sukcesów za wszelką cenę już odpoczywają, a ona będzie jeszcze długo grać, ku radości swojej i jej fanów. To czy zdobędzie szlema, to nie zależy tylko od trenera, bo po pierwsze trzeba jej stworzyć odpowiednie warunki do treningu. Samo się nie zrobi..

| Odpowiedz
blokuj
tenistom

Kto ma jej stworzyć te warunki? Ty, ja, całe szanowne grono? Nasze podatki? Coś Ci się chyba pomyliło. Nie na tym etapie "kariery".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
crzyjk

No tak, teraz już nie musi trenować bo jest na takim "etapie kariery", że wszystko już umie. A PZT to ona może pomóc, jak mówił kiedyś szef na konferencji. See przecież kupiła sobie szkołę razem jej szefem w Paryżu, to Agi nie stać? Za to z podatków stawiamy "kupy kamieni" na Orlikach i wsio w porządku..

| Odpowiedz
blokuj
stanzuk

Jest na takim etapie kariery,że stać ją na to, że może przygotowywać się do sezonu w komfortowych warunkach w najlepszych tenisowych akademiach. Ale ona nie chce trenować w takich warunkach,bo woli w tym czasie jezdzić na wrotkach po Plantach.:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
crzyjk

To planty kupiła? No tak trenerów niech zwolni i na emigrację, skoro w Krakowie nie ma porządnych kortów. Niech jedzie od razu do Miami, to zrobią z niej drugą Barbie..;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
tenistom

A dlaczego See "kupiła" sobie szkołę? Są dwa scenariusze. 1/ Jest szalenie ambitna osobą. Chciała wygrać jeszcze kilka szlemów aby stać się tenisistka wszech czasów. Porzuciła Kalifornię, gdzie gra się w szopach i zainwestowała w Paryż i trenera, który się odpłaca. 2/ Jest pazerna na pieniądze. "Jestem stara d... puki mogę zarobić to zainwestuję w siebie i wyciągnę jeszcze kilkanaście - kilkadziesiąt milionów". Który wybierasz? A wnioski.............

| Odpowiedz
blokuj
stanzuk

Kto ten Montreal oprócz Crzyjka będzie za rok pamiętał.:).A wygrawerowane nazwisko na tablicy w Wimbledonie pozostanie na zawsze.Chyba że kiadys zburzą Londyn.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
basher

Z Bajkonuru - owszem - startują rakiety, ale w kosmos. Na Londyn z łatwością mogłyby wystartować z Kaliningradu/Królewca..

| Odpowiedz
blokuj
stanzuk

Praca wrze,bo mają tam poligon doswiadczalny nie tylko dla rakiet kosmicznych, ale i dla rakietowych pocisków balistycznych.Pozostań przy poprawianiu gramatyki, bo na tym się znasz ,a zagadnienia o których nie masz zielonego pojęcia zostaw innym.

| Odpowiedz
blokuj
crzyjk

Ostatni przed następnym? Nie pomagaj w krakaniu Stanzuku, tylko maluj linie w Arenie, by miała gdzie trenować jak skończy AWF ;)

| Odpowiedz
blokuj
crzyjk

To chyba sam sobie odpowiedziałeś, dlaczego nie chce za szybko skończyć. Może nie chce wracać do balonów/szop? ;)

| Odpowiedz
blokuj
fulzbych vel omnibus

Nie napisałem że tego jej życzę. Kraków tyle zainwestował żeby Aga nie musiała trenować w szopie więc teraz musi ona udowodnić że Arenę nie na darmo zbudowano.;-)

| Odpowiedz
blokuj
stanzuk

A czym mam żyć, jakbym żył jej wygranymi to już bym ledwo zipiał. A na pewno od sierpnia przymierałbym z głodu.:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.