Wątek dotyczący artykułu

Stalowcy mają dość czekania - Stal Gorzów vs. Fogo Unia Leszno (zapowiedź)

Stal Gorzów i Fogo Unia Leszno w niedzielę po raz czwarty w tym roku spotkają się ze sobą. Tym razem stawką będzie tytuł Drużynowego Mistrza Polski.

przeczytaj cały artykuł

karlosStal

artykuł o finale a tu co, jak zwykle PŁACZ !!! Stalowców i Byków mało, tylko:
- zawistne trolle z torunia, płacza jak to ich OKRADLI ZE ZŁOTA ... trzeba było jechać, PROSTE ... w tamtym i w tym sezonie
- bankruci z Czewy nie mogacy przezyc, że Stal ma sie dobrze, ma bdobry zarzad i zajefajna frekwencje ...

przestancie beczec, w NIEDZIELE FINAŁ, a jak was nie interesuje to serial ogladac, isc do baru czy robic na szydełku :) my świetujemy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
karlosStal

dyskusje rozumiem, ale lament bez argumentów to własnie internetowy płacz ... nie lubie, bo >>>> bo nie ... maja długi, skad wiem >>> bo wiem itd :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bebej

A co rozumiesz pod pojęciem płacz? To pierwsze pytanie, drugie, dlaczego nazwę miasta piszesz z małej litery? Myślę o Toruniu. To nieładnie kolego. Ba, rzeknę więcej, dowodzi ten sposób pisania Twej niewiedzy. Czy chęci bycia złośliwym?
Musisz wiedzieć, że nas wszystkich to interesuje. Nawet bardzo. Kto wygra? W jakich okolicznościach, kto potem będzie "płakał"
Szczerze zazdroszczę tym którzy po meczu będą celebrować zwycięstwo. Jednak musisz się ze mną zgodzić, że w naszym żużlu, smród jest stąd aż po samych gór szczyty. Cieszyć się ze zwycięstwa w oparach szamba? Też można. Zacytuję Tobie coś - niech ten, kto jest bez grzechu, pierwszy rzuci kamieniem. Tak więc, ciszej nad tą trumną. Bo to zdycha, zdycha nasz żużel. Z wielu powodów.
O jedno Ciebie proszę, odrobina przyzwoitości. Myśl sobie co chcesz, jednak pisz Toruń. W końcu to piękne miasto jest. A i ludzie niczego sobie. Nie patrz na Toruń przez pryzmat tego, co było tylko nic nie znaczącym incydentem w historii miasta. Nie wszyscy żyją żużlem, nie obrażaj tych ludzi.

A kto wygra jutro, ten będzie mistrzem Polski :)

| Odpowiedz
blokuj
karlosStal

szambo to bylo w 2013 i jego smrod ciagnie sie do dzisaj, ale w toruniu ... my w Gorzowie tego nie czujemy, u nas wszyskto ok i nie przejmujemy sie trollami z trollunia, którzy od roku PŁACZA jak to zostali skrzywdzeni, a prawda jest taka ze powinni sie cieszyc ze nie jada lige albo dwie nizej ... do tego PłACZU w tym sezonie ciag dalszy, bo nie weszli do PO ... druzyna GWIAZD przegrała w Gdansku heheheh pozdrawiam ozieble i zycze udanej tansmisji, bo PO nie dla was ....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Bebej

A wiesz, też chciałem by spuszczono na samo dno ligi klub z Torunia. Nie zrobiono tak? Nie moja wina. Zauważ co piszę - z TORUNIA, z nie z jakiegoś kurwidołka. Co do miasta, to jak mniemam, szczyci się o wiele dłuższą historią niż jakieś pikutkowo górne, które teraz nazywa się gożuf. Wstyd dla Wielkopolski, że drugim członem jest nawiązanie do pięknego i bogatego w tradycje regionu Polski. Nadal nie odpowiedziałeś, czemu nazwę miasta, które nie tylko żyje żużlem piszesz z małej litery. Co mogę napisać o twej prowincji? To, że macie miejsce gdzie jeżdżą żużlowcy. Owo miejsce słynie z ukrytych dziur i kolein. Jednym słowem, pułapka dla przyjezdnych. I nie jest to moja opinia. Tego typu uwag jest pełno.
Wspominasz o krzywdzie klubu z Torunia. Podpowiedz, w oparciu o jaki przepis regulaminu to zrobiono? Dasz radę, czy tylko plujesz jadem, bo tak przystoi?
Na koniec, twój klub powinien się wstydzić za takiego głąba, mieniącego się kibicem(?) Stali.
A teraz się ciesz, bo za chwilę będzie wiadomo, kto zabierze koronę drużynie z Zielonej Góry.
Bądź zdrów, mimo wszystko :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
HDZapora

To już taka tradycja,że w sprawach które ich nie dotyczą toruńczycy, mają najwięcej do powiedzenia... Wystarczy prześledzić posty od dwóch tygodni i okazuje się ,że najwięcej elementów "napinających" atmosferę między kibicami Stali i Unii wprowadzają kibice-trolle klubów niezainteresowanych bezpośrednio finałem. W tej dziedzinie są lepsi od naszych gorzowsko-leszczyńskich. Emocji w finale życzę...niech moc będzie z Wami:D, a tytuł..z nami;) czy może odwrotnie;D))))

| Odpowiedz
blokuj
dogmeat

Zakładam że sam wypowiadasz sie tylko w kwestiach związanych z twoim klubem? Strasznie zaściankowe... Obiektywnie nalezy zwrócic uwagę na to ze system rozgrywek w tym roku został skompromitowany - jak inaczej nazwać że o złoto walczyły zespoły z miejsc 3-4? Gdyby jeszcze na etapie rundy zasadniczej punktacja była zbliżona, to moznaby szukac usprawiedliwień, ale generalnie fakty sa takie ze Tarnów młocil wszystkich, Sralubaz był niewiele gorszy (tyle ze okazało się nagle że ujawnienie oszustwa Dudka wystarczy zeby przestala jeżdzic reszta zespołu a trener ogłosił odejście), a Gorzów byl na tyle pewny play-off ze mógł pozwolic sobie na wałek wprowadzający do PO Leszno. I oczywiście możesz zarzucać mi, jak inne dzieci tutaj, że po prostu mam ból dupy ze Torun odpadł- tyle że ja otwarcie przyznaje że Unibax nie zasłuzyl na play-off. Z tym składem powinien w tym sezonie rozwalic kazdego i nie oglądac się na pierdoły typu 'zasłużył/nie zasłużył'. Gdyby Toruń do play-offów wszedł to pewnie dziś mielibyśmy srebro, ale Gorzów i tak by wygrał. Tyle ze prestiż DMP sukcesywnie dołuje...

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

No właśnie pokazałeś tą zaściankowość w swoim poście. Gdybatorstwo z demagogią poszły w tany. Regulamin rozgrywek w swojej podstawowej formie jest niezmienny od lat ( nie ważne że należę do głównych i najgłośniej protestujących przeciwników PO)i od lat zawsze są ci niezadowoleni, którzy na PO tracą. Zabawne, w pewnym stopniu, są te zarzuty kuchenne. Zabawne , bo sprawa jest na tyle błaha (sport)że nikt sie tym nie zajmie..no i rzucana w necie.Takie same zarzuty deklarowane publicznie w realu miały by swój epilog w sądzie. A c co do tych co to niby tacy mocni są (byli i będą) składem zagranicznym , to mam złą wiadomość. Przy tym systemie rozgrywek tytułów DMP raczej nie zdobędą, bowiem od lat tytuł zdobywa ta drużyna ,która posiada silną polską seniorkę i jednocześnie silnych juniorów. Ten właśnie warunek spełniła w tym roku Stal, tego zabrakło w Tarnowie (juniorzy) i Lesznie (seniorzy).
Ps.Inne dzieci na tym i ja zazwyczaj mogły by być może nawet twoimi rodzicami. Dorosły , a przede wszystkim dojrzały człowiek nie używa określeń typu "Srafalubaz"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.