Wątek dotyczący artykułu

Stalowcy mają dość czekania - Stal Gorzów vs. Fogo Unia Leszno (zapowiedź)

Stal Gorzów i Fogo Unia Leszno w niedzielę po raz czwarty w tym roku spotkają się ze sobą. Tym razem stawką będzie tytuł Drużynowego Mistrza Polski.

przeczytaj cały artykuł

TylkoLeszno

Śmieją się z Leszna , że finał na farcie , może i finał na farcie , ale my pojedziemy do Gorzowa przegrać z honorem i nie będziemy spieprzać , więc niech mi żaden gość z Torunia ani z innych regionów nie pisze , że jesteśmy słabi i , że przegramy , bo lepiej przegrać niż uciekać , wolę się cieszyć ze srebra zdobytego w uczciwy sposób niż , uciekać przed porażą , my możemy a nie musimy , my nie mamy składu za grube miliony , Gorzowianie są faworytami i tam wygrają , ale zasłużyli na to zwycięstwo , nasi mieli trochę pecha defekty w końcówce i słabsza postawa juniorów , może gdyby nie to mieli byśmy szansę by walczyć o złoto bo przewaga była by 10p a nie 2p , to jest za mało i każdy to wie , Gorzów jest u siebie silny stawiam wynik 50-40 , żeby chociaż chłopaki powalczyli i zrobili te 40 a reszta jest już nie ważna i tak są dla mnie najlepsi :)

Ave Leszno :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kopite Joda

gratuluję trzeźwego spojrzenia kolego.. choć ja uważam że wynik jest do 15 biegu sprawą otwartą.. ale tak jak kolego piszesz.. lepiej przegrać z honorem niż spieprzać ze stadionu (torun) bądz szukać luk w regulaminie i też spieprzać (ZG).. czekam na fantastyczne widowisko godne 2 najlepszych zespołów EE.. niech wygra lepszy..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MarkoS

Nie pisz, że przegrać z honorem bo nie wolno składać broni przed meczem. Może wydarzyć się wszystko i wynik może być różny. Historia pokazała, że wieszający sobie (lub innym) złoto na szyi czasem nie mają racji i zostają tylko moralnymi mistrzami albo niespodziewanymi zwycięzcami. Więc.....spodziewajmy się niespodziewanego....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
1970

pełen szacun kolego!

- Dlatego ja nie jestem pewien złotego medalu, a każdy już składa gratulacje. Dopóki mecz się nie rozstrzygnie, dopóki nie wygramy taką ilością punktów, jaką trzeba, to trzeba zachować umiar i pokorę. Zawodnicy leszczyńscy potrafią tutaj jeździć i tworzyć widowiska. To są tzw. "młode wilki" - ostrzegał trener Paluch

to są słowa naszego Bola i ja się z nim zgadzam. gratulacje z medalu dla was i dla nas a z jakiego to niedziela wyjaśni! pozdro z Gorzowa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.