Wątek dotyczący artykułu

Stalowcy mają dość czekania - Stal Gorzów vs. Fogo Unia Leszno (zapowiedź)

Stal Gorzów i Fogo Unia Leszno w niedzielę po raz czwarty w tym roku spotkają się ze sobą. Tym razem stawką będzie tytuł Drużynowego Mistrza Polski.

przeczytaj cały artykuł

Lidka

Jeśli przegramy, to z honorem, nie uciekniemy (pozdrawiam Toruń!). Chłopaki trenują na stadionie, w Gorzowie stawiamy się pełnym składem: zawodnicy, każdy ze swoim team'em, zarząd, etc, no i pewnie około 800 sztuk kibiców (SF z pewnością podadzą dokładniejszą liczbę), z których każdy bez wyjątku wierzy, że wrócimy do siebie odziani w złoto :)! Gdybyśmy nie wierzyli - nie byłoby sensu w ogóle ruszać się z domu ;)! Jednak liczę na ciekawy pojedynek, nie na miecze, a na szybkość i siłę psychiczną. Nikomu nie zależy na oglądaniu karetki na torze, życzę obu stronom uniknięcia tego. Tylko bezpieczna walka, Panowie! Pozdrawiam i do zobaczenia na Jancarzu!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
N87

Alez oczywiscie ze przegracie ! Co do tego nie ma najmniejszych watpliwosci.Fartem sierotka - Unia weszla do PO,wiec sprawiedliwosci stanie sie zadosc.A takie tam klepanie ze w sporcie wszystko jest mozliwe to "se mozeta" przy plugu pod Lesznem spiewac.To tylko gra pozorow.Wasze przedszkole nic nie zdziala.I ten wasz "Cool - trener" z wiesniacka fryzurka z lat osiemdziesiatych tez wam nie pomoze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Lidka

A czy fryzura Skóry w czymkolwiek mu przeszkadza? W przypadku Phelpsa mogłoby być to nieco kłopotliwe, ale tutaj to akurat indywidualna sprawa Skóry, a SF to nie portal modowy, więc zostawmy to. "Przedszkole" zrobi co w ich mocy, żeby przynajmniej zremisować. Nie uda się - przykro, może za rok. Ale prawda jest taka, że bardziej Stal musi, a Unia może ;) Chłopaki potrafią się spiąć i jechać na max, a silna psychika będzie w tym meczu dużym atutem. I jeszcze.. Ja nie obraziłam Ciebie ani Twojego klubu, więc skąd ten jad? Presja Ci się udzieliła? To nie jest złośliwe pytanie ;) Pozdrawiam serdecznie spod Leszna!
Jazda, jazda, Unia Leszno hej!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
N87

Mi sie presja nie udzielila.Ale....dlaczego usunelas swoj poprzedni komentarz i go poprawilas....? Odnosnie zas jadu; Jak Kuba Bogu,itd...Nie obrazilas mnie,ani mojego klubu ? Jestes pewna ? (Nie uciekniemy.Pozdrawiam Torun - z wykrzyknikiem).....Dla wyjasnienia; Nikt przed nikim nie uciekal,tylko oddal walkowera.A walkower nie jest zakazany,pomimo tego ze jest karalny.Wiec jak to z tym jadem,kto zaczal....? A w przyszlym roku ? W przyszlym roku beda juz calkiem inne realia.Nikt nie wejdzie do PO na czyims minusie,wiec spokojnie....A Sqra powinien sie w koncu upodobnic do czlowieka.I tyle.Bez odbioru.Ozieble zegnam....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.