Dyskusja

dn9tfw

kto awansuje zobaczymy, 18 pkt to dużo i mało,dla mnie to chory jest regulamin który rzekomo ustalają mądrzy ludzie.popatrzcie na Tarnów w rundzie zasadniczej na luzie ogrywał wszystkich i tylko brąz,dzisiaj podobnie może być w Ostrowie ,ale najgorsze jest to że przed ważnymi zawodami zawiesza się zawodnika, dlaczego nie po zawodach czy nie jest to działanie specjalnie przemyślane czy tu nie toczą się rozgrywki poza torem jestem kibicem żużla i kibicuje wszystkim klubom które w uczciwej walce zwyciężają ale martwi mnie to że panowie na górze zabijają ten sport .Wynik dzisiejszych meczy jest sprawą otwartą dlatego gratuluję zwycięzcą a przegranym życzę powodzenia,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gaspard

Lahti na swoim Facebooku pisze wprost, że został odsunięty od składu przez klub, a tamta kara "has nothing to do with it"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.