Wątek dotyczący artykułu

Złote medale dla gorzowskiej Stali! (wynik)

Tak jak już informowaliśmy, Drużynowe Mistrzostwo Polski na żużlu w obecnym roku wywalczyła drużyna Stali Gorzów. Żółto-niebiescy pokonali w rewanżowym meczu finałowym Fogo Unię Leszno 49:41.

przeczytaj cały artykuł

unialeszno1996

Za co Ty tak nienawidzisz Toruń? Trzeba sie cieszyc z medalu, ale dlaczego cieszyć się z porazki innych? Toruń nie zrobił Unii nic zlego. Faktycznie zawinili działacze w 2013 roku i nie pojechali finału, ale teraz nie ma sensu juz tego wypominać. Jedziemy za rok od nowa i mam nadzieje, bez takich niesnasek miedzy klubami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tylko Bally

Głównie za rok 2011, a ogólnie za 6 ostatnich sezonów i degeneracja ligii. Na szczęście wraca Gajewskia, a za nim zmiany na lepsze. Mam nadzieje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
unialeszno1996

W 2011 sam Dworakowski przed komisja przyznał, że tor nie był dobry. No tak bo to Toruń zdegenerował cała lige? No a Rzeszów, Częstochowa, Gdańsk, w tym roku Cieślak i jego tor... Nie ma klubu bez winy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
teknokiller

Gdyby Niemcy w 1943 roku nie dały ciała to byś dzisiaj Smolińskiemu kibicował hehe.I gdyby panu Zenkowi nie stanął maszt to byś srebra w tym twoim PO piernIczonym grodzie nie oklaskiwał hipokryto.

| Odpowiedz
blokuj
k1012

Mówisz o takich nieukach jak TY ? Nie chodziło się na geografię
Torun to "se" może mieć tysiąc Karkosików. I tak się nie umywa do pięknego i zabytkowego Krakowa.
Co za klient ....

| Odpowiedz
blokuj
Bebej

Toruń to piękne miasto, wiem bo jestem z Torunia :)
Ale i o Lesznie mnóstwo ludzi wie. To nie tylko żużel, jest też lotnictwo. Piękna karta w dziejach lotnictwa polskiego, zapisywana jest w Lesznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.