Wątek dotyczący artykułu

Piotr Protasiewicz: Tak jeździć nam nie przystoi

- Tak jeździć nam nie przystoi. Po sześciu latach sukcesów, drużynie przyda się kopniak - przyznał po meczu w Tarnowie Piotr Protasiewicz.

przeczytaj cały artykuł

Gerhard Malberg

Zielona Gora.Falubaz byly Druzynowy Mistrz Polski za sezon 2013.Co sie stalo?Czy poza wykryciem i udowodnieniem Patrykowi Dudkowi nielegalnego dopingu w klub trafila kometa?Nie.Klub zgarnal pieniazki od sponsorow,klub dostal odszkodowania i kary od Unibaxu.Klub sie oblowil,Falubaz zrobil sie jak tlusty kaban.Wykastrowany kaban.Ale ci co zgarneli pieniazki wiedzieli ze tak bedzie.Tragikomedia w Gorzowie do 28 i wystep kabaretu "Falubaz" w Tarnowie do 27 nie biora sie z powietrza.Nie mozna rozdmuchiwac PR do wielkosci nieskonczonej.Bo albo balon peka i okazuje sie ze krol jest nagi albo ktos lapie go jako oszusta za reke.Nie wiem co dzieje sie w Falubazie ale to cos to nic dobrego.Bo jak to sie mawia "po uczynkach go poznacie".W sporcie pewnie po wynikach.Do tematu teraz,juz po sezonie,bede wracal czesto.Bo Falubaz Zielona Gora to bardzo ciekawy temat i jeszcze oczekuje wielu niespodzianek ze strony klubu i zawodnikow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patrykowski

Kolego Tobie i sobie w kolejnym sezonie wiecej zycze spraw sportowych i emocji z walki zawodnikow na torze, niż rozgrywek politycznych. Obysmy cieszyli sie zuzlem. Lekcja pokory przyda sie kazdemu. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gerhard Malberg

O polityczne emocje zadbal ostatnimi laty zielonogorski polityk Senator Dowhan.To on stworzyl produkt medialno-sportowy zwany "magicznym Falubazem Zielona Gora".Przyciagnal media,aktorow,piosenkarke,krawcowa i zrobil show.Zebral pieniazki.W sezonie 2013 duzo by mowic ile wystepow i na jakim poziomie bylo w telewizji.Az jeden czlowiek ktoremu pozniej platne dziennikarzyki i zwykli durnie pokazal ze nie caly swiat jest pod wplywem tej magii.Teraz te kanalie siedza cicho a p.R.Karkosik,ten wasz odpowiedzialny "demon z Torunia" ten "Kark" co robi?Mozesz sobie tylko wyobrazic jak p.Karkosik reaguje na afere dopingowa w Falubazie albo jak podobaja sie mu mecze gdzie Falubaz pokazuje sie jako "chlopiec do bicia" i osmieszenia.Niestety osmieszenia sportu.Bo bez Dudka na dopingu caly ten "magiczny Falubaz".....jest wart funta klakow.Myslisz Kolego ze to lekcja pokory dla was?To poczatek Falubazu bez magii i ukladow politycznych oraz przekretow.Falubazu bez propagandy wielkich pieniedzy.Co do zyczen to niech kibice Falubazu zyja dlugo i ciesza sie dobra pamiecia.Bo my w Toruniu dlugo bedziemy im pamietali "magie propagandy Falubazu"i absolutnie niezgodne z duchem pair-play klamliwe,niesportowe oskarzenia i zachowanie.A szczegolnie to o tzw ucieczce z finalu DMP 2013.Dzieki temu przekretowi ktory dal wam zloty medal.A juz w 2014 widac bylo ile ten Mistrz Polski 2013 byl wart.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Patrykowski

Szkoda kolego, ze zupelnie nie zrozumiales mojej wypowiedzi. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Sam wrociles do finalu z 2013 roku i kolego jesli nie pamietasz to nie Wy byliscie ofiarami, to decyzja Karkosika i zachowanie Waszego klubu byly potepiane przez caly zyzlowy swiat.... Nie tylko senatora Dowhana. Ty przedstawiasz to tak jakbyscie Wy byli ofiarami..... Watpisz w moje slowa.... Poczytaj archiwalne komentarze i art. na SF z tamtego okresu. Twoje slowa niestety sa przesycone checia odwetu, zemsty, moze to pozwala kilku kibicom Torunia poczuc sie lepiej i zmazac plame z finalow 2013. To nie o to chodzi..... Ale jesli nie rozumiesz to moze za kilka lat jek emocje opadna.....
Maga Falubazu, marketing nie jest czymś zlym.... Prezydenci, premierzy tez identyfikuja sie ze sportowcami i pokazuja sie w ich blaku gdy ci wygrywaja i sa na fali.....
Arogancja, pycha, traktowanie klubu jako gwarant sukcesu bo inaczej swiat sie wali, to sa grzechy glowne...... Mniej dzialaczy, mniej mieszania sie w sprawy sportowe (podkreslam sportowe) klubu, mniej podpuszczania kibicow i budowy spirali nienawisci. Zarowno takich osob jak senator Dowhan jak i Karkosik powinno byc mniej abysmy my kibice rozmawiali o sporcie, o tym jak ktos pojechal, o emocjach sportowych a nie opluwali sie, ze ten czy tamten prezes powiedzial to czy tamto.....
P.S. Ostatnio lubujesz sie w wywlekaniu "magi" falubazu, to frustracje? Mowiac zle o naszym klubie liczysz,z e zatrzesz plame z finalow.....?? Krytykujac innych, sam zobacz czy wy sami jestescie tacy świeci.... Powiedz w sporcie chodzi o to aby sie "opluwać"?? Kibicujesz dyscyplinie ktora polega na pluciu......
P.S.II gdybys chcial mowic, ze ja ślepo brne w polityke dzialaczy Mojego klubu to poczytaj ile razy sam krytykowalem dzialaczy naszego klubu. Nie slepa wiara ale warto pokusic sie o Odrobine obiektywizmu i samodzielnego myslenia.... To nie boli.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Gerhard Malberg

Nie w Toruniu wyprodukowano "magie Falubazu".Szkoda ze zamiast pouczac innych nie zaczynasz od siebie.To takie proste pouczac i oskarzac wszystkich a zapominac o takim drobiazgu.Zamiast wiec pouczac mnie co mam robic a czego mi Falubaz zabrania zacznij od swojego podworka.A ze kibice Falubazu Zielona Gora dalej sa oczadziali "magia"i uwazaja ze nic sie nie stalo,Falubaz,nic sie nie stalo i dalej brniecie w swoje "jedynie sluszne"poglady.Ja poza uzywanymi z luboscia przec Ciebie slowami:odwet zemsta uzywam slowa sprawiedliwosc.Jest roznica?Ty z poteznego swietlanego mistrzowskiego swietego Falubazu Zielona Gora zdobywcy na torze wielu tytulow z DMP 2013 a ja z wykletego Unibaxu z Torunia.Od Karka szatana sprawcy kazdego zla.Kto Kolego wymyslil ten scenariusz?Dowhan,Jankowski kto z Falubazu?Ale wam kibice Falubazu zlote wiadro na leb spadlo i widzieliscie a nawet teraz widzicie ze jestescie wspaniali a swiat jest zly.Podoba Ci sie teoria i praktyka ze 1000 razy powtarzane klamstwo staje sie prawda.Widze ze do dzis w to serce wkladasz.Twoja sprawa.Moze wiec zamiast pouczac mnie o plamach zrobisz cos by Falubaz Zielona Gora przestal osmieszac idee sportu i tytul Mistrza Polski robiac wyniki ponizej 30 pkt w play off ekstraklasy.My moglismy pojechac w Zielonej Gorze w 2013 i tez przegrac do 25 czy 30.Tylko gdzie tu sport?Zachowac sie jak szmata i z podniesiona przulbica stanac do rzniecia z gola d....???Tak lubicie w Falubazie?Wasza sprawa.Zdobadz sie Kolego wiec na niepowielanie glupich opinii prezia Jankowskiego czy senatorka.To nie boli i nie jest opodatkowane.

| Odpowiedz
blokuj
Sliweczka

Chłopie... co ty bierzesz? :))))
Falubaz "przekręcił" Toruń aby oddał mecz? Kazał wam wyjechać? Dobre sobie. Doprawdy nie wiem czym was tam w tym Toruniu karmią, ale co drugi na forum opowiada takie bajki, że głowa boli.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.