Wątek dotyczący posta na blogu

Świeża krew: JUŻ TAM OJCIEC DO SWEJ BASI...

You Dash

... mówi zapłakany. Słuchaj jeno, pono nasi biją w tarabany. ------------------------------------------------------------------ Tak, Ekstraliga biła w tarabany. Nieco ponad 365 dni temu mieliśmy obraz nędzy, kłótni i przepychanek. Unibax przyjechał do Zielonej Góry na finał, aby zostawić oświadczenie, (…)

przeczytaj cały artykuł

Apator Fan

"Ten dwumecz był najlepszym SPORTOWO dwumeczem być może od kilku sezonów w Ekstralidze." Stwierdzenie bardzo,ale to bardzo na wyrost.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Ja uważam, że nie.
Czysty żużel, było wszystko.
- taśma, wielkie nerwy, to powinno być udziałem każdego wielkiego widowiska, np. w 2007, gdy pierwszy raz w życiu widziałem na torze Leigh Adamsa w finale z Wami, to on zerwał taśmę,
- upadki BEZ KONSEKWENCJI - Krzychu wyszedł na szczęście bez szwanku, podobnie Tobiasz, Bartek,
- MŁODY BOHATER POZYTYWNY - Bartosz Zmarzlik bez dwóch zdań,
- mistrzowie świata - były IMŚ Pedersen, aktualny IMŚJ Zmarzlik, mistrz świata z drużyną Kasprzak, pewnie też medalista IMŚ za tydzień, kilku innych utytułowanych zawodników,
- zero kontrowersji: ani aktorem głównym nie był komisarz, ani jury, ani sędzia, nie było wsadzania rywali w płot, wypowiedzi, że "nie mam lusterek", zmiany "Czaja za puste pole",
- a przede wszystkim zakończyło się wielką radością i happy endem dla obu stron.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Finały 2007 i 2008 były lepsze.No ale jesli krotszy okres to Torun -Tarnow 2012,Torun-Czewa 2013,Stal-Falubaz 2010.Mnostwo emocji,wysoki poziom sportowy i wszystko na styk.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
You Dash

Nicki nie ma lusterek, co nie zmienia faktu, że Przedpełski, Pawliccy, czy Zmarzlik mogą się od niego tylko uczyć, 3-krotnego mistrza świata nadal jeżdżącego mamy na żużlu tylko jednego, jeszcze jednego możemy mieć w przyszłym tygodniu, chociaż życzę bardzo serdecznie Krzychowi Kasprzakowi, aby jednak wygarnął Gregowi to złoto w ostatniej chwili :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|8)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.