Wątek dotyczący artykułu

Złote medale dla gorzowskiej Stali! (wynik)

Tak jak już informowaliśmy, Drużynowe Mistrzostwo Polski na żużlu w obecnym roku wywalczyła drużyna Stali Gorzów. Żółto-niebiescy pokonali w rewanżowym meczu finałowym Fogo Unię Leszno 49:41.

przeczytaj cały artykuł

obiekt37

W 1987 roku świadomie zacząłem kibicować Stali Gorzów.To było cztery lata po złotym medalu.Przez dwadzieścia siedem lat przeżywałem różne chwile.Zaliczyłam kilka sezonów,w których byłem na wszystkich meczach i u siebie i na wyjeździe.Przejechałem za Stalą Gorzów setki tysięcy kilometrów bo nawet do Gorzowa mam teraz 110 kilometrów.Tak się życie ułożyło ,że po studiach zostałem tam gdzie się wybudowałem,mam pracę i rodzinę.Przyjmowałem z przykrością: to ,że ,,cała Polska się z nas śmieje"; ,,wiecznie szóści" lub ,,kolejne trzydzieści lat bez złota".Dzisiaj dostałem to na co tyle lat czekałem.Oczywiście są rzeczy ważniejsze ale ani mi mój ojciec,ani mojemu synowi ja nie będziemy musieli opowiadać o ZŁOCIE STALI GORZÓW.Pokazałem swojej córce i synowi dzisiaj na Jancarzu MISTRZOSTWO POLSKI MOJEJ UKOCHANEJ DRUŻYNY.Tyle i aż tyle.Nie interesują mnie dzisiaj żadne złośliwe komentarze zakompleksionych ludzi odnośnie toru,Palucha,Władka czy Tadka bo : STAL GORZÓW MISTRZEM POLSKI ANNO DOMINI 2014 !!!!!!!! :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AdamGw

Mamy wiele wspólnego, choć mam w tej chwili do Gorzowa znacznie dalej, ale komentarz celny aż do bólu. Sam mógł bym napisać podobny. Z wielką przyjemnością go przeczytałem...:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.