Wątek dotyczący posta na blogu

Świeża krew: JUŻ TAM OJCIEC DO SWEJ BASI...

You Dash

... mówi zapłakany. Słuchaj jeno, pono nasi biją w tarabany. ------------------------------------------------------------------ Tak, Ekstraliga biła w tarabany. Nieco ponad 365 dni temu mieliśmy obraz nędzy, kłótni i przepychanek. Unibax przyjechał do Zielonej Góry na finał, aby zostawić oświadczenie, (…)

przeczytaj cały artykuł

Apator Fan

Ps.Wiem,ze chodzi Ci o brak afer,ale dla mnie najlepszy dwumecz pod wzgledem sportowym to taki dwumecz gdzie było na styk i najwiecej emocji torowych.W tegorocznym finale praktycznie po paru biegach w Gorzowie było jasne kto bedzie miał złoto.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Dwumecz zakończony wynikiem 93-87, nawet, jeżeli Stal nie musiała walczyć do końca, to za 10 lat, patrząc w historię, będę wiedział, że moja drużyna się nie zbłaźniła w finałach 2014, że w play-off wygrała 3 mecze, że w przegranym miała 41 punktów, a nie np. 27, co jednak odchodzącemu mistrzowi Polski i zespołowi z aspiracjami do finału, dwukrotnie w play-offach, nie przystoi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Zbłaznic sie nie zbłazniła,ale jednak Gorzow dosyc pewnie zgarnał złoto.Po prostu nie zgodze sie z tym,ze to najlepszy dwumecz w PO od lat.Jak dla mnie to był co najwyzej dobry dwumecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
You Dash

Najlepszy pod takim względem, że nie było kontrowersji, wielkiej napinki i wielkich hejtów, czyli tego, co kochasz najbardziej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
You Dash

Zobacz też na drugą stronę medalu:
Widziałeś reakcję Leszna na srebro? Słyszałeś Adama w studio? Braci Pawlickich, Grzecha Zengotę, Damiana Balińskiego? Widziałeś kibiców w sektorze gości, Piotra bawiącego się z nimi, zespół na podium cieszący się ze SREBRA i skaczący razem z kibicami, a później klaszczący gorzowianom, gdy podnosili puchar?
Moje pytanie: gdzie to było rok temu?
Dwa lata temu też Gorzów, mając +5 z pierwszego meczu i te 29 lat czekania, był trochę zawiedziony.
Ostatnie takie obrazki, gdzie srebrny medalista faktycznie bardzo się z tego srebra cieszył, to rozbita kontuzjami Unia 2011 i fatalny z początku sezonu Falubaz 2010. W 2009 wielkiej radości ze srebra nie okazywaliście, 2008 u nas radość była, bo to był drugi finał z rzędu, gdzie wcześniej kilka lat pod rząd nie było mowy o medalu, a wręcz kilkanaście z jednym wyjątkiem (2002). Wcześniejszych emocji przeżywanych przez wicemistrzów Polski nie pamiętam z oczywistych względów, aczkolwiek domyślam się, że w 2007 srebro Waszym szczytem marzeń nie było.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
You Dash

No nie, bo w I rundzie play-off to nam 3 zawodników brakowało, przegraliśmy 2 mecze i szczęście, że nie daliśmy się rozbić do 30 albo lepiej, bo byśmy nawet do półfinału nie weszli przez te kontuzje, gdyby nie klęska Rzeszowa z Falubazem i walkower Wrocławia z Wami. Weszliśmy na małe punkty do półfinału wtedy, później chyba były 3 albo 4 tygodnie przerwy i się trochę nasi podleczyli.

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

I jeszcze jedno.
Może mi napiszesz, że nie było warto Stali Gorzów walczyć o miejsce w tabeli rundy zasadniczej, aby w przypadku, gdyby Tarnów odpadł w półfinale, mieć rewanż finału i odbiór medali u siebie?
Taka feta po 31 latach, ale to wszystko na swoim torze.
Gigantyczny zysk i wielka sprawa dla kibiców.
Smakowałoby, gdyby odebrali taki tytuł w Lesznie, Tarnowie, czy Toruniu, ale nigdzie złoto nie smakuje lepiej, niż u siebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|8)
blokuj
You Dash

Czy jutro, to się okaże.
Sezon zakończony, zostało typowanie u Penhala, więc jeszcze co najmniej raz w tym roku się tu pojawię :)
A jutro mam taki plan, że od rana trochę załatwiania, pociąg, zajęcia do 17, pewnie jakiś obiad i prawdopodobnie jakaś kima po obiedzie, bo nadal jestem chory i nic lepiej od 3-4 dni, więc może nie będę za bardzo siedział jutro nawet na fb.
Dobranoc.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.