Wątek dotyczący artykułu

Po trzech dekadach znów na tronie - Stal Gorzów vs. Fogo Unia Leszno (relacja)

Ośmiopunktowe zwycięstwo wystarczyło Stali Gorzów aby pokonać Fogo Unię Leszno w finałowym dwumeczu i zgarnąć swoje ósme w historii Drużynowe Mistrzostwo Polski.

przeczytaj cały artykuł

StalTheGreat

Ten złoty medal smakuje wyjątkowo, a to wszystko za sprawą facetów, którzy go zdobyli. Już przed sezonem pisałem , że my kibice Stali mamy w końcu zespół złożony z zawodników, o których marzyliśmy, mianowicie tzw. "swoich chłopaków". Kasprzak, Iversen, Zagar, Gapiński, Zmarzlik, Cyfer wielokrotnie pokazywali, że dla nich Stal to coś więcej niż pracodawca. Iversen , Kasprzak pomimo lepszych ofert zostali w Gorzowie, Zagar pomimo tego, że miał lepsze oferty finansowe wrócił do Gorzowa, a do tego radość Gapy po wygranych biegach, która budziła ogromną sympatię kibiców. Uzupełnieni młodymi wiekiem ( jak na żużlowców) Świdrem oraz Linusem. "Swoi", a przy tym młodzi i perspektywiczni, którzy pokazali jaki drzemie w nich potencjał. I nie trzeba było nam już tych nudnych (ale klasowych) nazwisk typu Gollob, Pedersen, Holta....
Jestem pewien, że na przyszły rok Stal wzmocni się jednym ogniwem, czy to będzie MJJ czy Walasek...nie wiem, ale wiem jedno, że Stal będzie jeszcze mocniejsza...a przy 4 mocnych ogniwach (Iversen, Kasprzak, Zagar, MJJ/Walasek + znakomitej parze juniorskiej jest duża szansa na powtórzenie wyczynu z lat 70...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.