Wątek dotyczący artykułu

Niesamowita pogoń gospodarzy, Oczkowicz bohaterem derbów! - relacja z meczu Miasto Szkła Krosno - Sokół Łańcut

Mimo fatalnego początku i aż 28 punktów straty gospodarze wrócili do gry i za sprawą Dariusza Oczkowicza wygrali derby Podkarpacia 74:73.

przeczytaj cały artykuł

kowal54

Stanislaw gdzie teraz jestes ??? Jak wygrywają to juz Trener ok ? I zawodnicy tez ? Stop hejterom - koszykowka dla kibiców !!!!! Brawo Mosir - brawo Trener - wielkie serce i jeszcze większe jaja !!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stanislas38

@kowal54 wzywałeś mnie ? Oto jestem. Zdania na temat "trenera" nie zmieniłem. Szczęśliwe zwycięstwo nic więcej. Drużyna generalnie gra padakę. Transfery chybione. Baran i Misiewicz kicha, Pieloch słaby, Dusiło nawet na sekundę nie wszedł. Sadło 2 lata siedzi w Krośnie i nawet ogonów nie gra. Choć nie jestem kolegą trenera to kibicuję naszej drużynie i nie patrzę bezkrytycznie na grę drużyny. Chciałbym aby moją drużynę trenował co najmniej dobry trener a działacze dokonywali właściwych wyborów. Przypominam 5 najlepszych drużyn odeszło do TBL. Jest 7 beniaminków. Ta liga jest w tym roku beznadziejnie słaba. Tą ligę w tym zestawieniu to by "stara Bajgrowa" wygrała w cuglach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.