Wątek dotyczący artykułu

Kompromitacja SPAR Falubazu na koniec sezonu. Dobrucki: Nasze ostatnie występy to katastrofa

Bardzo źle wyglądało pożegnanie Rafała Dobruckiego z funkcją menedżera w zespole SPAR Falubazu Zielona Góra. Myszki Miki przegrały w Tarnowie 27:63 i zakończyły sezon za podium.

przeczytaj cały artykuł

j o h n y

kompromitacja,wstyd i hańba...czas na duuuże zmiany i terapię wstrząsową...rozumiem że nie zawsze się wygrywa,ale przegrać w taki sposób,że cała Polska z NAs się teraz śmieje...w głowie się nie mieści...zero ambicji i profesjonalizmu...Wracaj Robert i zrób z tym syfem porządek bo jak Ciebie zabrakło to zobacz jaka katastrofa,a nie po to tyle lat to budowałeś żeby rozpadło się w jeden sezon przez tych nieudaczników...pzdr. dla wszystkich kibiców i gratki dla Gorzowa! Złoto dalej w LUBUSKIM...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
j o h n y

ale to on jest ojcem naszych sukcesów przez te kilka lat! Kurcze trudno mi uwierzyć ze teraz on to wszyskto schrzanił...no nie wiem co o tym wszystkim myśleć...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaz

Nie, nie panowie, to nie tak. Nasz Falubaz, już od początku sezonu był słaby (mecz z Tarnowem u siebie). Nikt z zawodników, nie był w super formie. Wszystko zdecydowanie, zaczęło sypać się od sprawy Dudka, oczywiście, nie obwiniam go za zaistniałą sytuację. Zespół nasz przypomina mi taki stary, zużyty i skorodowany łańcuch, od którego zbyt wiele oczekiwano - bo zaczęły pękać po kolei wszystkie ogniwa. Żaden z zawodników nie był w formie z ubiegłego roku. Jedynie AJ zaczął pod koniec jeździć, ale to już musztarda po obiedzie. Zaletą Falubazu w minionych latach, było to, że nawet jeśli komuś nie szło (sprzęt, zdrowie) to inni nadganiali. W tym roku, jeśli ktoś zaczął cieniować, to ciągnął innych w dół. A może się mylę? Pzdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
j o h n y

zgadzam się,bardzo trafna ocena sytuacji bo tez tak to oceniam.Ale mnie zastanawia dlaczego do tego doszło,że zaczęliśmy bez formy,szybkiego sprzętu itd.,itp...ponoć było tak super wszystko przygotowane.Myślę że dużo zawalił Dobrucki bo to on jako trener powinien takie kwestie zweryfikować. Ponadto,kiedy zaczęło się sypać po wrocku nie potrafił nad tym zapanować,w obliczu nadchodzących kłopotów nie staną na wysokości zadania żeby temu zaradzić...no nie wiem ,może się mylę sam już nie wiem co o tym myśleć...ale już po sezonie i żeby tylko się ogarneli na przyszły sezon...pzdr...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.