Wątek dotyczący artykułu

Paweł Sadzikowski: Awaria dotyczyła tylko Stadionu Miejskiego

Wiele kontrowersji wywołał niedzielny finałowy mecz Polskiej 2. Ligi Żużlowej w Ostrowie Wielkopolskim. Z powodu awarii oświetlenia zawody zostały przerwane po sześciu wyścigach.

przeczytaj cały artykuł


-Matall-

Myślę, że Kraków mimo wszystko będzie bardziej z tego zadowolony niż z meczu od początku, co w mojej ocenie nie powinno mieć miejsca. Dla dobra sportowej rywalizacji, którą, ponoć, GKSŻ ma za najwyższe dobro, i za którą kibice w całej Polsce, również w Ostrowie, krzyczeli przez całą zimę w związku z wydarzeniami znanymi powszechnie.
Aby więc temu sportowemu duchowi dać zadość i nikogo nie skrzywdzić ani nie dać awansu przy stoliku należałoby mecz wznowić przy poziomie 21:15.
AHA - Krakowianom należy się zwrot kosztów ze strony Ostrovii - za powtórny dojazd na mecz. W końcu organizator ponosi odpowiedzialność m.in. za media, czyli de facto za oświetlenie na stadionie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Matall-

Ależ oczywiście, że nie ma. Bo jakikolwiek sensowny zapis w regulaminie musiałby wymyślić ktoś inteligentny, a takich w GKSŻ i PZM(ł)ocie brak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.