Wątek dotyczący artykułu

Kompromitacja SPAR Falubazu na koniec sezonu. Dobrucki: Nasze ostatnie występy to katastrofa

Bardzo źle wyglądało pożegnanie Rafała Dobruckiego z funkcją menedżera w zespole SPAR Falubazu Zielona Góra. Myszki Miki przegrały w Tarnowie 27:63 i zakończyły sezon za podium.

przeczytaj cały artykuł


DanGW

Prawda ejst taka, że ten Hampel po którym teraz jadą w Zielonej w szczególności działacze, cały początek sezonu trzymał wam ten Falubaz. Miał wysoką średnią i ratował wam mecze, gdyby nie to, to byście do czwórki nie weszli. A jak wpadł w dołek to już najgorszy i potraktowali jak śmieci, które trzeba wyrzucić. Hampel na pewno wróci do wysokij formy, niech go wyrzucą i niech Jarek cieszy innych kibiców i działączy swoją jazdą. Jeszcze powinien jak Iversen pójść do Gorzowa i tu się odbudować, chociaż nie wiem czy odbudowa to dobre słowo, bo jemu po prostu jest potrzebny powrót do formy a nie odbudowa, bo przecież cieniuje od kilku emczy a nie lat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Petrus

Pytanie,tylko:czemu Jarek miał taki dołek? Nie odniósł żadnej poważnej kontuzji,busa ze sprzętem też mu nie skradziono,ani się nie spalił. Olimpiady w cyklu GP to nie miał nigdy,odkąd startuje w tych rozgrywkach. Najdroższy polski żużlowiec,a przegrywał nawet z Kaczmarkiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.