Wątek dotyczący artykułu

PGE Marma Rzeszów vs. Orzeł Łódź: pomeczowe Hop-Bęc!

PGE Marma Rzeszów awansowała do Enea Ekstraligi. W ostatnim meczu niebywałą formę zaprezentował Peter Ljung. Zawiedli natomiast krajowi jeźdźcy Żurawi, którzy najprawdopodobniej opuszczą klub.

przeczytaj cały artykuł

Fugiel-z- Rzeszowa

Nie ma co ukrywać i nie oszukujmy się.Na 100% Grigorij Łaguta z Walaskiem są w Rzeszowie w przyszłym roku.Każdy wie, że Zielona Góra ma zaległości wobec zawodników i Jarek Hampel ma dosyć jazdy w magii Falubazu, więc Rzeszowianie chętnie go zakontraktują zamiast Golloba, który poprzez swojego managera sztucznie pompuje balon,że niby idzie do Wrocławia by podbić stawkę, tylko tak naprawdę Golloba nikt nie chce za taką kasę jaką by sobie życzył.Wszyscy wiedzą i nie ma co ukrywać, że Tarnowski sponsor, nie wyłoży takiej kasy jak w roku zeszłym i Cieślak już zaczyna puszczać brzydkie bąki, że chyba odchodzi.Hancock bo zdobyciu mistrzostwa świata tak wywinduje swój kontrakt, że nie ma szans by tarnowian było na niego stać, no chyba że kosztem Vaculika.Tak czy siak Rzeszów w przyszłym roku będzie bardzo mocną drużyną i choćbyście nie wiem jak bardzo tego chcieli to tym razem Marta a (raczej Ślączka) nie prześpi okresu transferowego, bo do Rzeszowa zawodnicy sami pukają, gdyż wiedzą jaka tutaj jest sytuacja finansowa.Uważam, że w najgorszym wypadku skład Rzeszowa, będzie następujący:

1.Hampel/Gollob
2.Larsen
3.G.Walasek
4.Ljung/Lindgren/Holder/Sajftudinov
5.G.Łaguta
6.K.Woryna/K.Piszczek
7.K.Rempała,M.Drabik

Skład na medale i tym razem Marta dopnie swego,z0baczycie, że tak będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebastian Pia

Nie ma co ukrywać i nie oszukujmy się.Na 100% Grigorij Łaguta z Walaskiem są w Rzeszowie w przyszłym roku.

Tutaj się zgadzam, czytając Twoje posty jesteś kontrowersyjny bardzo, ale jedno muszę Ci przyznać jesteś świetnym prorokiem ( przewidziałeś brak złota Tarnowa, Brak PO Torunia, awans Rzeszowa. Czyżby w Rzeszowie narodził się Izajasz ? o którym wiemy bardzo mało

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fugiel-z- Rzeszowa

Dziękuję za docenienie, nie mniej jednak przypominam również to,że pisałem o finale Leszno-Gorzów jak również o najsłabszym sezonie Golloba jak również o nie wejściu Grudziądza do finału.Ale doceniam, że pamiętasz chociaż tyle i aż tyle:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Sebastian Pia

Kontrowersyjne wypowiedzi łatwo zapamiętać. Jestem z Rzeszowa ja wiem, że wielu kibiców patrzy na Ciebie poprzez pryzmat ''trolla'' mnie również nazywają rzeszowskim '' Nightem'' ale merytorykę trzeba zachować na forum. Pozwól, że przedstawie Ci swoją wersję składu.... oczywiście jest ona realna...
1. G. Laguta
2. Ljung/ Larsen
3. Walasek
4. Miśkowiak
5. Sajfudtinov, a może Holder
6 Czaja
7 Rempała
Oczywiście skład do walki, ale chyba chodzi o to by dać w zęby Cieślakowi prawda ?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Sebastian Pia

Po 3-4 meczach dobrych Lamparta w PLŻ ? dawać drugi raz do EE ? Miskowiak jest lepszy na dzień dzisiejszy, ale to tylko moje zdanie. Ja wiem, że chcesz wychowanka w E lidze, ale niestety nikt sie nie nadaje obecnie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
charismatic enigma

Smutne, ale prawdziwe. Pozostaje czekać na młodego Lamparta. A co do Dawida, to pewnie trafi kiedyś do e-ligi. Pytanie tylko kiedy? 2 lata, 5 lat, to wszystko zależy od niego.

| Odpowiedz
blokuj
majk93

Jeśli za rok utrzyma taką formę przez cały sezon to w sezonie 2016 może znaleźć się w Ekstraligowym składzie.

| Odpowiedz
blokuj
charismatic enigma

Jeśli znowu nie odbije nu sodówka. Dobrze mu zrobiło odsunięcie go od składu, co prawda tylko na jeden mecz, ale jednak. Od tamtego momentu wziął się w garść i jeździ coraz lepiej.

| Odpowiedz
blokuj
majk93

Musi tylko trochę popracować nad systematycznoscia, bo póki co jest trochę chimeryczny. (3,0,3,0,3) często przeplatal trójki, wynikami zerowymi. Oby za rok juz od początku wypalił :)

| Odpowiedz
blokuj
majk93

Nie chodzi nawet o bardzo dobra drugą część sezonu w Nice PLŻ, ale też turnieje, mecze soaringowe, które objechal. Widać, że zawodnik nabrał pewności siebie, chłopak ma ambicje aby stawać się coraz lepszym. Moim zdaniem nie jezdzi juz tak jak w tamtym sezonie, coś ruszyło. Chodzi mi o to, że skoro mamy do wyboru zawodników na podobnym poziomie, to lepiej wziąć zawodnika młodszego, a przede wszystkim- wuchowanka. Angaż Lampiego wydaje się być tez bardziej prawdopodobny. Ale różnie może być

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

dwie jaskółki wiosny nie czyni. Lampart na dzien dzisiejszy to jest dziura w składzie E ligowym... no chyba, że mamy dwie torpedy na pozycjach 6-7 to mozemy sobie pozwolić na taką dziurę

| Odpowiedz
blokuj
majk93

Zgadza się ja też jeszcze nie dałbym szansy Dawidowi w E-lidze, ale jeśli za rok od początku sezonu wypali, to trzeba o nim pamiętać :)

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Majk 93... Zobacz jak nasz kolega z Rzeszowa się ośmieszył. Podał, że Larsen wykręciłby średnią 2,4 jezdząc z Nichollsem cały sezon w parze. Gdzie średnia Larsena 2,5 nabił w parze z Miesiącem. Zapomniał, że im mocniejsza para tym średnia będzie spadać.

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Już piszcie o medalach! Jeszcze składu nie ma, trenera nie ma, jeszcze nie ma pewności ze w E lidze pojedziemy, a Ty już o medalach mówisz. A potem wszyscy brechają z Rzeszowa przez głupie posty taki jak Twój i czekają tylko na porażki i wytykają te śmieszne zapowiedzi...

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Nikt nie pisze o medalach, jedynie to dywagacje. Podobnie jest w wielu klubach. Czytaj ze zrozumieniem wypowiedź Marty Poltorak, która dyplomatycznie nie łamiąc regulaminu powiedziała kogo ''zaklepała'' na 2015.

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

No jak nikt nie pisze? Zobacz co Fugiel napisał na końcu komentarza, a dokładnie ostatnie zdanie. Ręce opadają. Ja rozumie podać swoją wizje składu, a teksty że skład na medal są nie na miejscu... Spadam oglądać żużel na polsat sport. Pozdrawiam...

| Odpowiedz
blokuj
Staruch88

Holder?Emil?Hampel? hehehehehhe Booooże widzisz nie grzmisz...w jakim ja świecie ja żyję. Jak będziecie mieli taki skład to na pewno nie bedzie waszym trenerem Slaczka tylko Cieslak :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Fugiel-z- Rzeszowa

Cieślak? to chyba jako asystent Ślączki, może by się nauczył jak się wyrywa u siebie ze średnią punktów 57.Rzeszów to twierdza nie zdobycia, czego nie można było powiedzieć o Tarnowie bo porażce z Lesznem, więc na przeszkolenie do Pana Ślączki, chętnie Pana Cieślaka przyjmiemy w ramach bezpłatnego stażu:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.