Wątek dotyczący artykułu

Daniel Pytel: W tym meczu mało było sportu

Nie milkną echa niedzielnego spotkania w Ostrowie Wielkopolskim, które zostało przerwane po sześciu wyścigach z powodu awarii oświetlenia. Organizatorzy usprawiedliwiają się poważną awarią.

przeczytaj cały artykuł

Krakowiaczekk

tak wiem już widzieliśmy ten link tam koleś wyrażnie mówi ze instalacja wykonana niechlujnie czyli wg tego powinien być walkower. Dopowiem Ci że ten materiał poszedł już z klubu do GKSŻ jako dowód w sprawie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krakowiaczekk

No to ja Ci streszcze klub miał 730 tysiecy na minusie i jakieś pożyczki na te kwote. Pewnie pozyczyli by splacic zadluzenie i porobic kibicow w bambuko ze wszystko splacone. I dlatego takie cisnienie na awans bo wszystko wyjdzie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krakowiaczekk

Z Audytu waszego klubu

"Sumy bilansowe na dzień 31 grudnia 2012 roku wynoszą 169 950,38 zł, a na dzień 31
października 2013 roku 526 568,61 zł. Odpowiednio fundusze własne na dzień 31 grudnia 2012 roku w są ujemne i wynoszą -444 730,38 zł, a na dzień 3 października 2013 roku -739 320 08 zł. Występuje zagrożenie kontynuacji działalności. Część rozrachunków nie jest uzgodniona. Pomimo występującego przeterminowania zobowiązań, Klub nie nalicza odsetek zwłoki. Odsetki nie były też naliczane od zobowiązań w postaci otrzymanych pożyczek. Dlatego tez niniejsze opinie należy traktować jako opinię z zastrzeżeniem.

| Odpowiedz
blokuj
ostry.pp

ja pitole że ci się tak chce w kółko to samo, ta sama płyta, te same powielane komenty. ... i po co to? mecz bedzie powtórzony, walka na torze i basta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
jaco

Powinien być, za rożne cyrki, ale nie będzie nie łódź się. Nawet jestem przekonany że Ostrów awansuje. Po trupach do celu ale awans będzie. Nie ważne jak ale Szymanski na wszystko pozwoli

| Odpowiedz
blokuj
FILEMON

A był w tej bajce smok? Skoro ktoś był w stanie wywalić kilka tysięcy na samolot, skoro ktoś grozi zawodnikom drużyny przeciwnej, to jest w stanie zrobić wszystko, żeby jakiś inżynierek tańczył jak mu gruby zagra. Czyż nie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Piwo

jestem elektrykiem a właściwie elektroenergetykiem i taką usterkę robię w 2 do 5 minut. Choć faktycznie było to zrobione inteligentnie i nikt nie może się do niczego przyczepić. Nie takie historie widziałem w swojej pracy. To jest poprostu zbrodnia doskonała. Ale mam nadzieję że Bozia nie rychliwa ale sprawiedliwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.