Wątek dotyczący artykułu

Mecze o brąz to nawet pół miliona straty w budżecie! "Należy zrezygnować z tych spotkań"

Drużyny startujące w finale ENEA Ekstraligi mogły na tym dwumeczu zarobić nawet pół miliona złotych. Straty na tym poziomie ma z kolei zwycięzca spotkań o brązowy medal.

przeczytaj cały artykuł


Bartek_PLRZ

To może już na początku sezonu rozdać medale tym bogatszym, aby nie zbiedniały w trakcie sezonu. Wybierać mecze do rozgrywania, które przyciągną co najmniej10 tys. widzów, aby kasa się zgadzała. O brąz po co jechać? Po co o złoto? Jak zwykle szukać kosztów, skoro ten sport drogi to po co się pchać? Kurna zamiast myśleć, jak tu urozmaicić ten sport, patrzy się jak zaoszczędzić? Wystarczy zmniejszyć ceny biletów, zwiększyć ilość spotkań, ujednolicić regulamin, stworzyć KSM, powiększyć ligę, znieść licencje stadionowe, a bardziej restrykcyjnie przyglądać się poczynaniom klubów i wiele innych ciekawszych pomysłów, niż te które oferuje nam co roku szanowne grono granatowych i rózowych koszul

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pole_mi_za_tor

Nie od dzisiaj w naszym pieknym Kraju wiele rzeczy robi sie od doopy strony, a potem placz. Kuriozalne jest, ze najpierw prezesi uczestnicza w tworzeniu regulaminow, a potem jednostajny ryk... Dodajcie szanowni prezesi w sezonie 2015 jeszcze 250 stron wypocin i bedziemy mieli jako jedyni na swiecie regulamin zawarty w 2 tomach, regulamin, ktory moznaby przejrzyscie upakowac w 25 stronach maszynopisu. Im wiecej niejasnych zapisow - tym wieksza mozliwosc walkow. Czy ktos w ubieglym sezonie postulowal odejscie od PO? Nikt, wiec teraz prosimy o cisze. Przestancie dmuchac balony, przeplacac zawodnikow, przywroccie stare tlumiki i nie robcie z zuzla motoGP - wszystkim wyjdzie na zdrowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.