Wątek dotyczący artykułu

Sebastian Ułamek: Nie chcę zmieniać otoczenia

Sebastian Ułamek przed tygodniem zaliczył udany występ w XXX Memoriale Eugeniusza Nazimka. Doświadczony żużlowiec przyznał po zawodach, że nadal chciałby reprezentować grudziądzki klub.

przeczytaj cały artykuł

Kibic GKM-U Grudziądz

Myślę. Że gkm przyjmie zaproszenie sklad?
1.okoniewski
2........
3.buczek
4.mroczka
5.lider(najlepiej hencok)
6.nowak
7.pieszczek
Rezerwa:jeleniewski/ulamek
Nie wiem logo pod 2 moze jonasson?
A waszym zdaniem jaki powinien byc sklad?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rafal 1977

no marzenia to ty masz chlopie ,,, gdzie grudziadz z budrzetem 3 osobowej firmy i dotacjami um gru co ledwo oddycha nad remontem miasta...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AT G-DZ

a ty co taki zly na miasto malo chodnikow czy co ? i w kieszeni im nie siedzisz to nie pisz ile maja bo tego nie wiesz. a miasto mamy ładne wiec o co ci chodzi?? nie musisz byc taki negatywnie nastawiony. usmiechnij sie a budrzet zostaw innym.

| Odpowiedz
blokuj
prosto-w-jaja

Moim zdaniem to powinieneś liczyć na
Gollob,Hampel, Hancock, Sajfudinow, Kildemandt, Okoniewski, Pieszczek, Czaja. A tak naprawdę to zastanów sie czy starczy Wam pieniędzy na oświetlenie stadionu.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.