Dyskusja

Grand Prix Polski w Toruniu
11 października 2014, 19:00

relacja

Asfodel

I to jest tor do ścigania, od 1 biegu chodzi i mała i duża a nie jak na większości torów start, krawężnik, dziękujemy. Patrzeć i uczyć się.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
ermol

Będą z przodu nadal można staranować :) Ja jadę swoje a twoja tylna część wjeżdża w moją przednia.(to jako przykład)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Edward Ącki

Wydymał tarnów a teraz się ładnie uśmiecha,dobrze że ten uśmiechnięty kalifornijczyk nie będzie istniał na starych rurach w przyszłym roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Piter ZG

Jezeli wejda stare tlumiki, to Greg zacznie cieniwac .Prawdziwi raiderzy po wprowadzeniu nowych tlumikow obnizyli poziom, a startowiec Greg podwyzszyl.Hanckock nudziarz!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
MSSSK

Odpuśćmy samo taranowanie... Sytuacji niebezpiecznych z udziałem Adika jest w tym sezonie za dużo... Coś jest nie tak z Adrianem. Być może to jest efekt budowania dream-teamu i wywierania presji...

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Zgodze sie ,ze Adrian czesto na torze przesadza,ale nie mozna przy kazdym upadku z jego udziałem go od mordercow wyzywac.Przeciez to chore.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.