Wątek dotyczący artykułu

Oceny SportoweFakty.pl: Oni przejdą do historii!

Portal SportoweFakty.pl ocenił grę biało-czerwonych w wygranym 2:0 meczu z Niemcami. Kto został najlepszym polskim piłkarzem tego spotkania?

przeczytaj cały artykuł

-Matall-

Zgadzam się. Mecz rozegraliśmy fatalny. Wielki plus za skuteczność, w obronie świetnie Glik i dobrze Piszczek, to tyle. Szczęsny klasa.
Środek pola WSZYSCY fatalne spotkanie, a środek to płacz i zgrzytanie zębów. Tak fatalnych i beznadziejnych strat nie widziałem już dawno.
Napad ok, jak wspomniałem, plus za skuteczność.
Mecz zagraliśmy słaby i, poza wynikiem, nie mamy się z czego cieszyć tak naprawdę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KibicWKS

Tak narzekasz na środek pola, fakt było mnóstwo niepotrzebnych strat, które doprowadzały do tego, że chłopaki musieli więcej biegać. A ile naliczyłeś strzałów Krossa? Najbardziej obawiałem się jego strzałów z dystansu i na szczęście pomocnicy nie dali mu okazji do pokazania swojej siły. Tak jak zauważył już ktoś niżej - większość akcji niemców z konieczności była prowadzona skrzydłami, gdzie widać, że nie do końca im się układało.
Naszej reprezentacji nie stać na otwartą grę z Niemcami. Ktoś spodziewał się, że nasi będą stosować atak pozycyjny na mistrzach świata? Nieee, myślę, że zabiegaliby naszych w kontrach. Moim zdaniem środkowi pomocnicy pod względem defensywnym prezentował się bardzo dobrze, byli mocnym wzmocnieniem dla obrony. Nie wymagajmy od Krychowiaka czy Jędrzejczyka spektakularnych akcji ofensywnych - nie takie ich zadanie, pozatym po chłopakach było widać, że odczuwają trudy tego spotkania, więc może dobrze, że nie ryzykowali jakiś niebezpiecznych zrywów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.