Wątek dotyczący artykułu

Szóstka 2. kolejki PlusLigi według portalu SportoweFakty.pl

Redakcja portalu SportoweFakty.pl wybrała najlepszą szóstkę 2. kolejki PlusLigi. Zobaczcie, którzy zawodnicy tym razem znaleźli się w naszym zestawieniu.

przeczytaj cały artykuł

nowa

Wszystkich spotkań nie widziałam a nawet jakbym widziała to chyba nic by to nie zmieniło czyli zdecydowany lider Falaschi. Brakuję mi tutaj Buszka, fakt że na przyjęciu jest o wiele większa konkurencja (Schwarz, Waliński zasłużone wyróżnienie)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Myślę, że i siła przeciwników miała wpływ. Wygrana z przepaści w Olsztynie i wygrana na sucho z ZAKSą mają swoją wartość, choć nielubiane przez mnie statystyki Rafała (prawie 70% w przyjęciu i ponad 60% w ataku) świadczą o jego znakomitej dyspozycji. Ja zastanawiam się nad Kacprem, bo libero jest zawodnikiem, którego widać właśnie w ważnych meczach - tutaj równie dobrze można było wybrać jeszcze ze dwóch co najmniej, niestety jego nazwisko predysponuje zarówno do faworyzowania, jak i krytyki wyróżnień.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nowa

Fakt mecze mogły mieć wpływ, Resovia ma spacerki póki co. Nie zmienia to faktu bardzo dobrej gry Rafała. Kacper swoje musi przejść i popracować. Jakaś analogia do Fabiana może? trochę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.