Wątek dotyczący artykułu

Janusz Kołodziej nie do wzięcia dla każdego. Krzysztof Cegielski: To zawodnik luksusowy

Grupa Azoty będzie w mniejszym stopniu wspierać tarnowski klub. W związku z tym pojawia się wiele pytań dotyczących przyszłości niektórych zawodników. Jednym z nich jest Janusz Kołodziej.

przeczytaj cały artykuł


StalTheGreat

Myślę, że jeśli Kołodziej chce wdzierać się do światowej czołówki to musi nabrać charakteru i kolokwialnie mówiąc "jaj". Cegielski otacza go zbyt dużym parasolem ochronnym. Osobiście tego nie rozumiem, bo taki Iversen jeździ w lidze polskiej, szwedzkiej, duńskiej, angielskiej i wszystkich możliwych turniejach, i w żaden sposób nie przeszkadza mu to w osiąganiu rewelacyjnych wyników. Przecież mimo takiego natężenia startów jest LIDEREM STALI OD 3 LAT! Nie tędy droga Panie Cegielski! Kołodziej ma papiery na jazdę, ale musi popracować nad charakterem i co więcej nabrać pewności siebie, uświadomić sobie, że jest w stanie wygrywać dosłownie wszędzie! Osobiście nie chciałbym go w Stali, bo kompletnie nie pasuje mi do tych chłopaków Zagar, Kasprzak, Iversen. Niech robi postępy, ale poza Gorzowem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
staluch

widzę że głowa ostro boli!!! Zagar po przyjściu do Gorzowa kilka sezonów temu stał się solidnym i mocnym zawodnikiem. Do tego to w Gorzowie jeżdżąc awansował do GP i jest w nim liczącym się zawodnikiem. Tak samo Krzysiek Kasprzak i Iversen nie wspomnę o Gollobie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.