Wątek dotyczący posta na blogu

O nie do końca zrozumiałej fali hurraoptymizmu w narodzie.

jerrypl

Czytając komentarze po meczu Polska - Niemcy mam wrażenie, że oglądałem inny mecz niż wszyscy inni. Tak olbrzymiego farta już nigdy nasza reprezentacja nie będzie miała, drugiego meczu w ten sposób już nie wygra. Euforia wśród polskich kibiców po tak słabym meczu jest dla mnie dziwna. Ok, ja rozumiem, (…)

przeczytaj cały artykuł

prosto-w-jaja

Oj "jerry", widze ze idziesz niebiezpieczna droga !!! Taki publiczny brak euforii z Twojej strony moze kosztowac Cie po ewentualnie wygranym meczu z Szkocja, sporo komentarzy typu "jestes zalosny" itp. , itd. , :). Dla mnie trafiasz w sedno bez pudla. Ja natomiast trzymam sie zdania . Wiara w awans z drugiego miejsca, jest najrosadniejsza. Tylko cud moze sprawic ze Niemcy nie awansuja z pierwszego. A kto wierzy w cuda ? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Mnie przede wszystkim chodzi o to aby w końcu gra uległa poprawie. Aby ta drużyna miała jakiś styl, bo na razie tego nie widzę. Jeśli zagramy dobry mecz ze Szkocją to odszczekam:) Co do awansu to głęboko wierzę, że go osiągniemy, wstydem byłoby nie awansować przy tak zmienionej formule rozgrywek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.