Wątek dotyczący artykułu

Iversen, Jensen, Batchelor i Jonasson z dzikimi kartami!

Niels Kristian Iversen, Michael Jepsen Jensen, Troy Batchelor oraz Thomas H. Jonasson otrzymali od organizatorów cyklu Grand Prix stałe dzikie karty na przyszłoroczną rywalizację o tytuł IMŚ.

przeczytaj cały artykuł

kasyx

To nie prowokacja, dla mnie Darki to zawodnik z absolutnego topu, chyba najbardziej widowiskowo jeżdżący rider. Zawieszenie go jest tak samo smieszne, jak ban dla Pablo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Oxarex

Schlał się, chciał wsiąść na motor i ścigać się na żużlu, gdzie ryzyko upadku jest ogromne i bez alkoholu. To jest śmieszne, że go zawiesili? To tak samo jest śmieszne zawieszenie Dudka, bo dał się złapać na kontroli!

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

Nie jechał w pięciu ostatnich zawodach SGP. Dudek stosował niedozwolony środek, Darki wypił trochę alkoholu, który nie jest zakazany. Karę już odbył i nie, nie jestem z Torunia

| Odpowiedz
blokuj
Oxarex

Dudek oszukiwał - Ward chciał jechać z najlepszymi pod wpływem alkoholu, który NIE JEST dozwolony w sportach motorowych. Obu zawodnikom należy się kara, obaj są świetnymi żużlowcami z szansą na wielki sukces w przyszłości, ale zawalili i powinni ponieść karę. Kto wie co mogłoby się stać jakby podcięty Ward skasował jakiegoś zawodnika? M.in naszego Jarka i Krzyśka, którzy walczyli kolejno o utrzymanie i medale mistrzostw świata? I o medale DMP jak inni zawodnicy jadący wtedy. Źle zrobili - niech zapłacą. Rok przerwy w GP dobrze mu zrobi. Jak wystartuje w eliminacjach na pewno awansuje do GP, a może coś do niego dotrze.

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

Nie wiem, czy Dudek oszukiwał, teoretycznie mógł brać nieswiadomie. Jezeli Ward jechałby po ulicach na bańce i dostałby wyrok, np utrata prawa jazdy, rok za kratkami, to inna sprawa. Ward nie jeździł przez dwa miesiące i juz swoje odpokutował. Nie wiem jaka jest mozliwa kara dla kangura (czy jest zapisana w regulaminie) Darcy widocznie komuś mocno podpadł, w dodatku ta niezrozumiała zwłoka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.