Wątek dotyczący artykułu

MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia ukarana! Ostrowianie muszą łącznie zapłacić 70 tys. złotych!

Główna Komisja Sportu Żużlowego w związku z wydarzeniami z finałowego meczu Polskiej 2. Ligi Żużlowej w Ostrowie Wielkopolskim nałożyła karę finansową na MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia.

przeczytaj cały artykuł

Partia

Kara może za niska, brak kary sportowej to fakt. Ale najważniejsze że moralnym zwycięzcą tego sporu jest Wanda i GKSŻ to przyznaje. Dla mnie to i tak dużo!
A jutrzejszy mecz jest defakto o pietruchę. Tylko Ostrów się sfrajerował na 70tys + koszty organizacji + przelot samolotem... A najważniejsze - wizerunek klubu, bo cała polska będzie Was miała jeszcze długo za krętaczy, oszołomów i kombinatorów. Jak obecny klub Wam zbankrutuje mam świetną nazwę: "Bezpiecznik Ostrów Wielkopolski", wtedy OSRAM by Was chętnie sponsorował:). W każdym razie morał tej historii jest dla mnie jasny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wandal

Moim zdaniem kara dla klubu odpowiednia( brak tylko walkowera), natomiast ukarani powinni być działacze z prezesem na czele, najlpeiej na 10 lat bez możliwości pełnienia jakielkolwiek funkcji na zawodach żużlowych.
To by odstraszyło kolejnych amatorów elektryków a tak nie ma wątpliwości że w kolejnym sezonie będą takie cyrki jak ten w Ostrowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.