Wątek dotyczący artykułu

Paweł Sadzikowski: Werdyktu nie chcemy komentować

GKSŻ ukarała MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovię karą w wysokości 70 tysięcy złotych. - Nie będę oceniać, czy werdykt GKSŻ jest surowy czy też nie - powiedział prezes Speedway Wandy Kraków.

przeczytaj cały artykuł


DrawA

I na koniec. Można wykazać szereg poważnych uchybień (strata dla przeciwników), ukarać kwotą 50 tys., zawiesić kierownika na rok ( za nic się nie zawiesza ) ,ale krzywdy (???!!!) kanciarzom zrobić nie wolno. Czyli: wałki były ale trudno. Im wolno.Ostatecznie zwrócimy krakusom dwie dychy za przyjazd i niech się zamkną. Sądy sądami , a sprawiedliwość musi być po stronie ovii. GKSŻ !!! Awansujcie ich od razu do Eligi!!! Niech się cała Polska pośmieje z was i z przekrętovii. Wałek roku , a wy udajecie Steve Wondera !? Kompromitacja na całego. TO NIE DESZCZ. TO PLUJĄ WAM W OCZY !!! KIBICE !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CYKLOP69

CAŁA PRAWDA KOLEGO KARA FINANSOWA WSZYSCY WIEDZĄ ŻE OSTROFFFFFIA TO JEDEN WIELI PRZEKRĘT A WALKOWERA NIE MA NIE ROZUMIEM BBBBBUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mark211

Kara potwierdza zamianę nr. startowych w zgłoszeniu. Jako ze nie można odjąć punktów bo mecz niedokończony nałożono karę na kierownika drużyny. W tym orzeczeniu niema żadnej kary za przerwanie meczu(śmiesznie mały zwrot "kosztów" dla Krakowa też regulamin określa w kilku przypadkach). Gksż czeka na prokuraturę i dopiero zacznie sypać kary dla klubu i kierownika zawodów (on odpowiada za karetki, stan toru, oświetlenia a nawet za kibiców na trybunie)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.