Wątek dotyczący artykułu

MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia rozbiła Speedway Wandę Instal i wygrała ligę!

W czwartek w Ostrowie rozegrano zaległy mecz rewanżowy finału Polskiej 2. Ligi Żużlowej. MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia pewnie pokonała Speedway Wandę Instal Kraków 61:28 i wygrała rozgrywki!

przeczytaj cały artykuł

Kazimierz Gabryś

Przykro nam Krakowiacy - tylko potraficie jeżdzić na swoim kartoflisku. Na normalnie przygotowanym torze nie istniejecie - przykład - uzyskiwane z biegu na bieg b. dobre czasy- najlepszy w 15 wyścigu.Znowu wykazaliście się brutalną jazdą ,, Allen tym razem nie trafił w ostrowian, natomiast sam się wyłożył, za to Baran jak Baran trafił w Brzozowskiego dlatego udało się wam zdobyć trochę punktów w powtórzonym biegu przy defekcie Brzozowskiego Byłoby jeszcze gorzej dla was ale w przewadze ostrowianie jeżdzili rozsądnie uważając na waszych specjalistów od fauli.Wynik kompromitujący zespół - który ma aspiracje 1 ligowe.
Widera i Wasi działacze - specjaliści od walkowera i donosów do Prokuratury zostali upokorzeni. W tym jesteście dobrzy - natomiast w walce na torze jesteście cieniasami. Wasi zawodnicy typu Barani inni - mocni w gębie. Zal mi tylko kibiców - ale Widera Wam nie pomoże - nam pomógł spaść do 2 ligi - i tyle. Na przyszłość trochę pokory - i wynik sportowy ustalać na torze a nie jak wy wnioskować o walkower i donosić do Prokuratury - kolejny raz się ośmieszając w oczach prawdziwych kibiców i sympatyków tego sportu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
iron58

A nam przykro że macie układy ale nadejdzie taki czas że zostaniecie ukarani za wszelkie wasze przekręty i oszustwa korupcyjne!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Speedway Fan

Niech się Pan nie kompromituje. Tak, zgoda- Ostrovia w całym sezonie była zespołem najlepszym, nikt tego nie podważa. Ale awans powinna była wygrać w zeszłą niedzielę. No ale pomyłka z numerami juniorów, brak Drymla, więc co się stało? Kto najpierw kręcił, że prądu również poza stadionem nie było? Skoro tacy czysta była Ostrovia to po co Wasi działacze kłamali? Bo jeśli ktoś w żywe oczy łże to znaczy, że coś nie halo było. Sportowo, powtarzam, byliście najlepsi. Ale numer z prądem to kolejna już kompromitacja polskiego żużla.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
hmm

dzisiaj był mecz od zera , co staneło na przeszkodzie Krakowa ,żeby utrzymac przewage ?! Mogli udowodnic swoja wyższosc na torze..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
hmm

no no bylo 15 biegów , był czas pokazac sportowa złośc.. tak zapowiadali.. i co !? i wynik bez niespodzianki...

| Odpowiedz
blokuj
Janusz P

Pani Kazimierzu pięknie pan to napisał.Odpisuję tylko dlatego ,że wnioskują po awatarze nie jest pan małolatem. Wydaje mi się ,ze w tym wieku powinien być bardziej obiektywny.Pogratulowałbym wam wygrania ligi ale pod warunkiem że byłoby to 5 października.
Odnośnie pana komentarza:
PO pierwsze wygrywaliśmy również na torze gdzie wy doznaliście porażki.Odnośnie brutalnej walki to żużel nie jest "wersalem "i panienki tu nie jeżdżą.A po drugie niezrozumiałe dla mnie zabronienie wejścia kibiców Wandy ,nie pozwala na obiektywne spojrzenie na temat tych wykluczeń.Nie wiem czemu boicie się tego prokuratora .Przecież wiadomo że Zarząd nie rozwiązał problemu choć nałożył na was karę ( chciałbym dowiedzieć za co, chyba ze to tajemnica albo coś innego)Wydaje mi się ,że tylko niezależny organ może rozwiać wszelkie wątpliwości.( pewnie powoła biegłego ,który oceni tą awarię) To nie czasy komunistyczne ,że powiadomienie prokuratora wiąże się nazwaniem kogoś "czerwonym kapusiem"
No i na koniec. Piękny Finał!!!bez prezentacji zawodników i kibiców drużyny przeciwnej.
Myślę ,że macie powód do radości , ale z oceną i z atakiem na przeciwników poczekałbym na pana miejscu jeszcze trochę.Choćby ze względu na nałożoną karę .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Krakowski Ogór

Po upadku Trojana był kontynuowany i uważałeś że to uczciwe cieszyłeś się jak dziecko bo wygraliście wtedy 2 pkt w Krakowie, Zawodnik który wygrywał wszystko i miał na koncie (3,3,u..)złamał kręgosłup a ty tańczyłeś jacy to jesteście mocni ... po upadku Allena dzisiaj też był kontynuowany choć Allen na tor już nie wyjechał... Kali ukraść krowę dobrze Kalemu ukraść krowę źle. Kalafior to nie troll to stan umysłu .. Zapomniałeś jeszcze o tym że 5.10 nie tylko Dryml zemdlał prawdopodobnie w wyniku przemęczenia, ale wasi menago zamienili zawodników i za samo to należał wam się walkower bo mieliście nieregulaminowy skład, no ale się wam upiekło. Zgasiliście światło i przeszło jakoś przez GKSŻ.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
ANDALUZ

Z tą różnicą że Trojanowskiego nikt w poduchy nie wywiózł w przeciwienstwie do Drymla , Drabika czy Brzozowskiego Wiadomo że żużel to nie szachy ale kosci przeciwnika trzeba szanowac Wam to jest obce !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Tomtombis

Nikt z zawodników Ovii nie pomagał Trojanowskiemu łamać kręgosłup w przeciwieństwie do Allena... Ile razy to można pisać?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
STARY OSTR

Panie Januszu , jako również poważny człowiek pozwolę sobie polemizować z Pana argumentami.
Są jakby tu powiedzieć delikatnie: widziane/zasłyszane oczami /uszami kibica z daleka , zapewne nie będącego na miejscu zdarzenia (czyli 5,10,2014 i dzisiejszego dnia). Otóż; wygraliście na torze w Krośnie bo byliście lepsi tego dnia od Wilków. Nam się to nie udało , ale nie stanowiło to jak widać w dalszej części sezonu o sile ostrowskiego zespołu. Przegraliśmy też w Pile i u Was z różnych przyczyn o których nie chcę tu wspominać - nie ma sensu. Słusznie prawisz, że żużel to nie „wersal”, ale w sporcie obowiązuje niepisana zasada: oszczędzaj swoje i przeciwnika kości. W Waszym przypadku było widać, że nie traktujecie tej zasady poważnie – a przynajmniej niektórzy z Waszych zawodników tego nie stosowali. To było widać w niedzielę i dzisiaj powtórka z rozrywki. Tyle że dzisiaj Allen sam sobie zgotował upadek. O Baranie nie chce mi się nawet pisać. Co do kibiców Wandy to myślę sobie, że to było słuszne posunięcie dla ich dobra, może też i obawa o ewentualne ekscesy czy prowokacje z ich lub naszych kibiców strony.Tak ja sobie to tłumaczę.Nas też ostrzegaliście by nie chodzić w barwach po mieście - pamiętasz?
Ostrovia chciała Wam udowodnić swoją przewagę na torze i bez ( jak niesłusznie pomawiacie na tym forum ),machlojek, przekrętów i innych oszczerstw jakie rzucacie w naszą stronę od tygodnia. Poczekaj cierpliwie a sprawa się wyjaśni. Tylko obawiam się, że Wanda straci na swoim wizerunku po tym wszystkim. A szkoda bo zawsze darzyłam Was szacunkiem za odwagę i dążenie do dobrego wyniku w tym sporcie, nie ciągnięcie ogonów w II lidze.
Życzę Wam powodzenia w przyszłym sezonie, dobrego i sportowego widowiska i osiągnięcia wymarzonego wyniku na koniec.
Pozdrawiam.:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.