Wątek dotyczący artykułu

Kciuk bolał, ale jechaliśmy po awans - MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia - Speedway Wanda Instal Kraków (wypowiedzi)

Trening czyni mistrza - powiedział trener zespołu, który w czwartkowe popołudnie wywalczył awans do Nice PLŻ potwierdzając swoją dominację na najniższym szczeblu rozgrywek żużlowych w naszym kraju.

przeczytaj cały artykuł


Awansował bezpiecznik Ostrów

Ostrów odrobił straty z pierwszego meczu z Wandą i awansowali do 1 ligi. Smród jednak pozostał ale w Ostrowie to rzecz normalna, najpierw korupcja chodzi o mecz ze Stalą Gorzów, potem protesty w meczu barażowym z GTŻ Grudziądz, teraz symulowana awaria sztucznego oświetlenia z Wandą Kraków, owszem sprawa bada prokuratura ale oczywistym jest że krzywdy Ostrovi nie zrobi. Od kilkunastu lat w Ostrowie za żużel biorą się ludzie bez honoru, ludzie którzy nie umią przegrywać, ludzie których cieszy sukces przy zielonym stoliku. Rozumiem że przy pierwszym podejściu Drabik miał defekt a Dryml upadek ale taki jest żużel. W 1999 Polonia, w 2014 Unia.T w najważniejszych meczach z powodu kontuzji nie mogli skorzystać z najlepszych swoich zawodników i czy ktoś wyłączył światło nie! Bydgoszcz i Tarnów walczyli bo to były są i będą klasowe drużyny natomiast Ostrów przez takie zachowanie zawsze będzie zaściankiem. Niestety GKSŻ za miast ukarać Ostrovie walkowerem stwierdziła że mecz należy powtórzyć. Mam nadziej ze działacze którym przyjdzie jechać mecz w kolejnym sezonie z Ostrovią nie wyjdą z założenia że gdy sypie się wynik wyłączamy światło, bo w końcu za takie przewinienie grozi tylko kara finansowa. Proponuję zebrać zespół w sobotę potrenować a niedzielę Ostrovię zlać!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
piotr_szamynski

a co ma Tarnów powiedziec? W ekstralidze na łapówy sa wyższe stawki, tam nie będzie tak łatwo. Niestety moje Szamyńskie brudne łapy tam nie sięgają więc ciężko będzie tam coś załatwić, ale damy rade! Nie na torze to na stole, albo i pod stołem!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dete

a wg jakiego paragrafu mieli ukarać Ostrovię? zanim coś napiszesz pomyśl... nie ma przepisu, który pozwala na kare walkowera przy zgaśnięciu światła. Najpierw przepisy, a potem karanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.