Wątek dotyczący artykułu

Patryk Dudek wraca na tor żużlowy! Wystąpi w Lesznie

Uczestnikiem niedzielnego pikniku żużlowego w Lesznie będzie Patryk Dudek. Zawodnik SPAR Falubazu pojawi się na torze w składzie drużyny "Przyjaciół Adama Sqóry Skórnickiego".

przeczytaj cały artykuł

Netto

Widzę że jest pełna akceptacja dla dopingowiczów , róbmy tak dalej ! Chłopcy ze szkółek na to patrzą i się uczą . Daleko tak nie zajedziemy !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
STAL-Bosman

To nie jest akceptacja dopingu, tylko twoje prostackie myślenie. Patryk ponosi karę, a to jest fajny gest kolegi, I nic więcej. A ty możesz sobie dorabiać jakąś ideologie jak nie rozumiesz co to jest wsparcie kolegi po fachu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Netto

Prostackie ? Może i tak , jest winny który się nie odwołuje , nie zaprzecza ......musi być kara . A kara ma tylko wtedy sens kiedy zostanie poniesiona . Kara nałożona na Dudka jest niewielka by nie powiedzieć symboliczna . Łagodzenie tej kary jest żałosne . Ale czy można się dziwić że to właśnie leszczyńskie środowisko wyraża swoją aprobatę dla młodego oszusta sportowego ? To Leszno jest stolicą preparowania torów to tam z oszukiwania innych drużyn zrobiono lokalną specjalność by nie powiedzieć "specialite de la maison" . Może jeszcze na koronie stadionu otworzą sklepiki z dopalaczami ,skoro mają taką wyrozumiałość dla Dudka to czemu nie .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Netto

Oczywiście że tak ! Dodam jeszcze , gdyby moje dziecko miało trenera z takim swobodnym stosunkiem do dopingu ,poprosił bym o zmianę trenera !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Netto

Możesz takie "hasła" kolesiom opowiadać przy przekładaniu desek na budowie , już samo słowo stosunek ich rozśmieszy .

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Henryk

Aleś się chłopie opisał i nasapał, na tego biednego Patryka, pewnie chętnie razem z kolegami z Unibaxu byście go ukamienowali, zero wyrozumiałości o co tak zabiegaliście w zeszłym roku dla Was.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Netto

A powiedz mi po jaką cholerę w sporcie potrzebny jest oszust !? Oszukał raz , kara jest jaka jest , jak widać niezbyt dotkliwa wiec oszuka kolejny raz . Ja mógłbym zrozumieć starszego zawodnika który coraz trudniej znosi treningi ale gdy po doping sięga taki młody człowiek to wiadomo że z niego już sportowca nie będzie ,To samo Ward jak nie przystopuje to pozostanie niespełnioną nadzieją do końca życia .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Henryk

Nie liczę wcale na Waszą szlachetność i wyrozumiałość, choć starych kibiców z Torunia zawsze szanowałem i będę szanował ale widać, iż twoje pokolenie jest niereformowalne pod tym względem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Netto

Jakie pokolenie ? Pamiętam początki Żabiałowicza , Jankowskiego i Huszczy i właśnie dlatego mówię stanowcze nie "koksownikom" 22 lata i już się wspomaga koksem , to jest dno dna !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Henryk

Nie zrobił tego Patryk na pewno z chciwości, bo to szlachetny człowiek a podobno "nawet koń który ma przecież aż cztery nogi też czasem się potknie" a Tobie radzę też, wyluzuj chyba,że to Twoja profesja ale to by był temat już nie na to forum.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Netto

Ta.......... pieniądze ma za nic , tylko dlaczego ten szlachetny młody człowiek do spółki z naszymi działaczami tak skutecznie naciągnął Falubaz na kasę ?

| Odpowiedz
blokuj
Henryk

To sam sobie zaprzeczasz, widocznie się nudzisz a pewnie Partykowi do pięt nie dorastasz swoją postawą na życie.

| Odpowiedz
blokuj
waldzior

A tacy co chleją przed zawodami są ok? EEE jeszcze jakby go nie przyłapali to normalnie by odjechał zawody. Pochwalasz to oczywiście, tak?

| Odpowiedz
blokuj
Netto

A ja już Tobie odpisałem na ten temat , Ward czeka na karę i jedyne moje zastrzeżenie w tej sprawie to dlaczego trwa to tak długo . Jeden oszukiwał kolegów z toru i narażał na niebezpieczeństwo (tak to jest po dopingu ) a drugi chciał narażać kolegów z toru , zupełnie jak pijany kierowca na drodze .Coś jeszcze ? Zupełnie nie rozumiem dlaczego piszecie o Wardzie w temacie o Dudku ? Przecież głupota Warda nie czyni winy Dudka mniejszą .

| Odpowiedz
blokuj
waldzior

Nie wiem co mi odpisałeś bo usunęli i mojego i Twojego posta. Piszę o Wardzie bo jesteś z Torunia i wiem że masz ogromną alergię na Falubaz i dzięki temu mi "lata" twoje "obiektywne" zdanie na jakikolwiek Falubazowy temat. Poza tym pytam bo pytam, tak samo jak wkleiłeś tu Żabiałowicza, Jankowskiego i Huszczę, przecież to nie o nich temat.

| Odpowiedz
blokuj
Netto

Ward jest prawie takim dziadem jak Dudek i sprawy ich tocz się niemal równolegle ale ze sobą nie maja nic wspólnego . Wymieniłem Żabiałowicza , Huszczę i Jankowskiego bo jak byli czynnymi zawodnikami wiedzieli doskonale co to jest prawdziwy sport (Jankowski dopiero jako trener został kanciarzem ) i jak na tle tych zawodników wygląda Dudek czy Ward.
A alergia na Falubaz....... a niby dlaczego ?

| Odpowiedz
blokuj
Henryk

Wszystko u Ciebie na nie i "dziady" a Ty co osiągnąłeś w życiu ,że innych nienawidzisz im ubliżając, widać u Ciebie braki kultury i wychowania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Netto

Nie będę Ci się chwalił co osiągnąłem no ani miejsce raczej do tego się nie nadaje a i ja już z chwalenia wyrosłem . Dlaczego piszesz że krytykuję wszystkich ? Piszemy o Dudku w dyskusji przewija się Ward i domyślnie Adam Skórnickich i na tym lista negatywnych bohaterów się kończy.

| Odpowiedz
blokuj
Netto

A jak niemieć "alergii na Falubaz" kiedy się słyszy ,czyta słowa senatora czy Pana Jankowskiego o tym jaki Wasz klub jest wspaniały ,jak to inni powinni z niego brać przykład itp. dyrdymały. Wyobraź sobie taką sytuację w szkole gdzie jeden z kolegów zachowuje się podobnie do tych panów (przykład podaję ze szkoły bo to jest dziecinada), dostawał by bęcki na każdej przerwie a kolegów musiał by szukać na Antarktydzie .To wasi działacze bardzo skutecznie obrzydzają Wasz klub . Co z tego ze znakomita część drużyny to sympatyczni zawodnicy skoro rządzący popadają w samo uwielbienie i obnoszą się z tym po wszystkich możliwych mediach. Jak by tego było mało ten sezon bezlitośnie obnażył ten doskonały w mniemaniu obu panów klub . Czy jeszcze dziwisz się mojej alergii na Falubaz kierowany przez senatora !?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
waldzior

Unibax za to ma władze "do rany przyłóż". Ciekawe czy Karkosik przeprosił choćby Waszych kibiców za to ze przez jego focha musieli z niczym wracać z "finału" 2013 i ograniczył klubowi możłiwosc zdobycia DMP 2014. Ma tyle siana że mógłby choć Wam zwrócić za przejazd. Ale to nie przystoi bo on jest Pan a reszta chłam. No ale to jest klub z Torunia dlatego tego nie widzisz. Tyle że ja mam w d.. władze jakiegokolwiek klubu i przez ich działania nie mam wyje...ne na klub którym rządzą. Już bardziej mnie wkurzają bufoniaści zawodnicy jak np Gollob, ewentualnie tacy, którzy nie szanują cudzych kości. Dla mnie klub to zawodnicy i tyle. Reszta to otoczka. Nienawiść do Falubazu przez Torunian jakoś "dziwnym trafem" znacznie się spotęgowała po zeszłorocznym Karkosikowym fochu.

| Odpowiedz
blokuj
Netto

Władza Unibaxu przynajmniej nie kieruje klubem z tylnego fotela i nie nastawia się frontem do kamery . Czy Karkosik nas przeprosił ? A za co ? Pokazał nam że ma jaja i nie pozwala sobie grać na nosie , trochę to kosztowało ale sądzę że warto było . Zwrot kosztów ? Jeśli przy tym jesteśmy to Wasz klub do dziś za bilet nie zwrócił za ten "finał" tak samo nie zwrócił nam również za podróże do ZG w 2009 . Spytam , czy Wam , swoim kibicom zwrócił za podróż do Gorzowa na półfinał .

| Odpowiedz
blokuj
STAL-Bosman

Ma zakaż jazdy na motocyklu? Czy zakaz występowania w ROZGRYWKACH LIGOWYCH? Tak ciężko to zrozumie, że tam tez siedzią ludzie i podejmują decyzje. To zawieszenie ma być "żółtą kartką" dla niego. Zbyt długa kara może mu zniszczyć karierę. mam nadzieje, że jak kiedyś popełnisz jakiś błąd życiowy , to trafisz na takiego samego "mądrego" jak Ty. I Ci dowali maksymalna karę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Netto

...myślisz że 2 milionowy żart z nazwiskiem "Kryjom" jest zabawny ? To ja Ci powiem: jest żałosny jak Ci co to opowiadają .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.