Wątek dotyczący artykułu

Z ostatniej informacji o stanie zdrowia Andrieja Karpowa powiało optymizmem

Reprezentant Ukrainy i grudziądzkiego GKM-u, który z podejrzeniami o poważne obrażenia przetransportowany został helikopterem do szpitala, miał najprawdopodobniej sporą dozę szczęścia.

przeczytaj cały artykuł

vlkoc

paniwi asi tak bylo dla akmarada ktry robil wyražnego v tych zawodow eda pokonal vo vyjazdu z liku andryja ten potem zahaczyl o jego tylne kolo na vyjazde z luku i odbyl sa od něgo do bandy ta jego katapultovala zaarz bardzo mocno motoczykl karpova vylecal do vyše dla kamarada bardzo vysoko nicego takego jescze nevidzal karpov koziolkoval potem po toru i tak sa udalo mocno trzymam za andrijom aby dobrze pokonczylo dla vszytkych nebyla vina krčmářa tylko sedzia z ukrajiny jego wykluczyl ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
J_CZ

Nie jestem pewien, że nikt nie powiedział, że to była wina Krcmara. Z mojego punktu widzenia Krcmar był powodca tego upadku. Poszedł od krawaznika na zewnątrz i Karpow nie miał innego wyjścia, niż upadek. Ja osobiście (a także wielu innych ludzi), myślę, że decyzja sędziego była bardzo poprawna. Ale wielu czeskich fanów ma tendencyjne myślenia :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.