Dyskusja

Fogo Unia Leszno Przyjaciele Sqóry

Fogo Unia Leszno - Przyjaciele Sqóry
19 października 2014, 17:00

45 : 45
relacja

Jankes_

chciał bym aby z tarnowa odszedł Artiom Martin i Greg i Buczek xD a doszedł Harris i Lindgren ;) wtedy skonczyły by sie czasy polewaczkowego ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jankes_

Nam nic nie przeszkadza ale cos tak własnie cicho uwas ;) nawet Cieślak dostał wolna ręke czyz by za rok walka o utrzymanie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
BvB27

Jeśli chodzi o to to masz racje. Oprócz azotow jest jeszcze jedna duża firma która jeszcze od dawno sponsoruje żużel jest to firma controll process swoje dokłada tez Okocim który jest w brzesku koło Tarnowa oraz kiedys bardzo wspierała unie firma roleski (keczupy, musztardy majonezy) która tez jest w Tarnowie. Sa w tarnowie duze firmy ale kompletnie nieinteresująca sie żużlem . Ja pracuje w firmie gdzie zatrudnionych jest około 600 osob ale z żużlem moja firma nie ma nic wspólnego mimo ze jej siedziba jest w Tarnowie zachodnim czyli tam gdzie położony jest stadion

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
BvB27

Nie porównuje poznania do Tarnowa. A jak ty jestes z poznania to ja jestem z Krakowa . Chłopie słoma ci z butów wystaje

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Mika UL

buczka już prawie nie ma, Greg też pod dużym znakiem zapytania a Artiom mógłby sobie do rzeszowa przejśc. Wtedy polewaczkowy sam by skapitulował i uciekł by pierwszy z tonącego okrętu. Wiadomo nie od dziś, że "ON" zawsze jest tam gdzie dobry zespół

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.