Dyskusja

Fogo Unia Leszno Przyjaciele Sqóry

Fogo Unia Leszno - Przyjaciele Sqóry
19 października 2014, 17:00

45 : 45
relacja

Komentarz usunięty przez użytkownika
mariusz1980

AAAAAppatooooooooooorrrrrrrrr!!!!!!! ponad wszystko.Aniol na piersi i do przodu. Gorzow u siebie i walczyl z mlodzieza od nas. wstyd Gorzow. Jestem dumny z naszych Chlopakow. Pawelek ist the best

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Af

To raczej cała reszta walczyła z Toruniem.Gorzów miałby wszystko po 5:1, gdyby nie upadek Bartka właśnie w biegu z Toruniem.lepszego wyniku niż 30 nie dało się zrobić i taki Stal zapewne by miała. Nie wiem po co ta złośliwość.pozdrawiam i gratuluje fajnej młodzieży i srebra.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mariusz1980

Dziekuje za mile slowa i gratki za zloto. ale nie wylewajcie pomyj na torun ze wzgledu na zeszly rok. mamy mlodziesz mamy stadion i jestesmy na plusie po sezonie i jestesmy wiarygodnym pracodawca

| Odpowiedz
blokuj
mariusz1980

Adam Skórnicki wielki trener .....hehehehe gdyby nie -8 torunia to juz by jak celebryta na nartach we wrzesniu jezdzil
wielki trener hehehehehe on i jego tluste wlosy
hehehehehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
davo

gdyby gdyby....a kto kazał im uciekać....od czasu jak Skóra zaczął UL jeżdzi o wiele lepiej....nie ma co gdybać liczy się to co osiągnął a nie zapominaj że ma srebro....

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Grimes

Jedyne co mi napisałeś, to, że będą cielakami do bicia i, że pozdrawiasz Wrocław. Co mnie miało zatkać w tych tekstach ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.