Wątek dotyczący artykułu

Pogrom w pierwszej połowie - relacja z meczu Vistal Gdynia - SPR Olkusz

Vistal Gdynia nie dał szans SPR-owi Olkusz i wygrał aż 36:17. Podopieczne Pawła Tetelewskiego bardzo dobrze grały szczególnie w pierwszej połowie, którą wygrały 24:5.

przeczytaj cały artykuł

Borys Bielik

Później podopieczne Zdzisława Wąsa grały już dużo lepiej.
Wcale nie grały lepiej, tylko w 2 połowie grały w Gdyni same młode, które mogły dziś zagrać 30 minut zamiast 5-10 co zwykle. (Niech nikogo nie zdziwi 6 bramek Iwo Niedźwiedź, bo wchodziła na karne, rzuciła 5 na 5).
Byłem bardzo zdziwiony fatalną grą Olkusza (5-24 do przerwy), dopóki nie przeczytałem "18". Po całej nocy polskim busem inaczej być nie mogło!!!
Szkoda że Gdynia nie zagrała całego meczu mocnym składem bo by z 50-10 się skończyło i wstyd byłby na całą Polskę.
Może wtedy by działacze takich szopek nie robili, to jest EKSTRAKLASA!!!
A tak tylko szkoda dziewczyn z Olkusza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Raven

i po co byłby ci taki wynik (twoje 50:10)??? Pojedziecie na puchary i w takich wymiarach wy dostaniecie klapsa - też będziesz tak pisał?
P.S. 700 widzów??? chyba razem z trenującymi na boisku obok piłkarzami

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Czytaj ze zrozumieniem ;)
Jakby 50-10 było to może działacze zadbaliby by o lepsze warunki dla zawodniczek w przyszłości.
A Vistal w zeszłym roku podobnie "zaoszczędził"
Najpierw w pucharach zgodził się na 2 mecze na wyjeździe, a potem zafundował zawodniczkom 19-godzinną podróż do Francji, w efekcie w pierwszym meczu po 40 minutach było +15 dla rywalek.
Przy takiej logistyce dziewczyny choćby nie wiem jak bardzo chciałyby to dużo nie zdziałają.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.